3, 2, 1… akcja! Rusza kino Helios w CH Karolinka

Znakomita informacja dla kinomanów z Opola i okolic – już w najbliższy piątek, 2 lipca, nastąpi otwarcie najnowszego kina sieci Helios w CH Karolinka! W repertuarze – znakomite premiery dla fanów kina akcji, miłośników mocnych wrażeń oraz animacje dla dzieci.

Kino Helios w CH Karolinka to 6 nowoczesnych sal kinowych, zapewniających znakomitą jakość dźwięku i obrazu. Wyjątkowe doznania audiowizualne, wygodne fotele, nowoczesny design wnętrz i gorący repertuar będą gwarancją świetnie spędzonego czasu! Przestronna kawiarnia Helios Café oraz kinowy bar to przestrzeń spotkań z bliskimi i przyjaciółmi. 

Dwie sale w powstałym multipleksie to sale Helios Dream będące kameralną przestrzenią o podwyższonym komforcie, zapewniające najwyższą jakość obrazu w rozdzielczości 4K i trójwymiarową głębię dźwięku, dzięki technologii Dolby Atmos. Ponadto sale Dream wyposażone są w niezwykle wygodne rozkładane fotele, które każdy widz może ustawić według własnych upodobań. 

– Otwarcie kina Helios to moment, którego wyczekiwaliśmy z równie wielką niecierpliwością, jak nasi klienci, dlatego z ogromną radością komunikujemy start jego działalności. Bogaty repertuar, składający się z najrozmaitszych produkcji dla dzieci i dorosłych zapewni znakomitą rozrywkę dla całej rodziny – mówi Aleksandra Mastalerz, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Helios w CH Karolinka już od pierwszego weekendu działalności zapewni widzom dostęp do kinowych hitów. Repertuar obejmować będzie m.in. produkcje dla najmłodszych „Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności” i „Raya i ostatni smok”, hollywoodzkie blockbustery „Szybcy i wściekli 9” oraz „Bodyguard i żona zawodowca” oraz szeroko nagradzane hity „Ojciec” czy „Minari”. Kinomani, którzy lubią się bać będą mogli wybrać się na horror „Sanktuarium” albo thriller „Nikt”. 

Poza regularną ramówką organizowane będą seanse specjalne, w tym znane z Solarisa: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Filmowe Poranki. Opolscy kinomani mogą liczyć także na atrakcyjne oferty cenowe – Superwtorek (w każdy wtorek wszystkie bilety w cenie 15,90 zł) oraz Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej 3 dni przed planowanym seansem.

Więcej informacji można znaleźć na: 

http://www.ch-karolinka.pl/,  

https://www.facebook.com/KarolinkaCentrumHandlowe/ 

http://www.helios.pl

O obiekcie: 

Na Centrum Handlowe Karolinka w Opolu składa się 117 lokali o łącznej powierzchni 70 000 mkw., zapewniających zróżnicowaną ofertę handlową i usługową. Obiekt składa się z dwóch budynków – galerii oraz parku handlowego tworzących dwie różne i bogate strefy zakupowe. To największy kompleks handlowy w regionie opolskim. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma BSC Property Management sp. z o. o. sp.k.