ABAX zaktualizował usługę Driving Behaviour (Styl Jazdy)


Usługa Driving Behaviour od ABAX została zaktualizowana

Narzędzie zostało zaprojektowane w celu poprawy wydajności i bezpieczeństwa flot. Zostało ono zaktualizowane w celu włączenia innych funkcji, które pomogą przedsiębiorstwom zmniejszyć nie tylko koszty paliwa, ale także emisje CO2.

Aktualizacje obejmują:

  • Prostszy system punktacji od 0-100
  • Całkowite przeprojektowanie widoku administratora
  • Przegląd wzorców jazdy na desce rozdzielczej
  • Aplikacja kierowcy, która zawiera wskazówki, w jaki sposób kierowcy mogą poprawić swoją jazdę

Driving Behaviour pomaga uzyskać jeszcze więcej korzyści z monitorowania stylu jazdy kierowców

W połączeniu z aplikacją ABAX Driver, usługa ABAX Driving Behaviour pozwala administratorowi i kierowcy uzyskać przegląd indywidualnego stylu jazdy każdego kierowcy. Jak również sprawdzić poziom firmy oraz wyniki w oparciu o 5 czynników jazdy: przyspieszanie, hamowanie, ostry skręt w lewo, ostry skręt w prawo i postój na włączonym silniku.

Dlaczego warto używać Driving Behaviour (Styl Jazdy)?

1. Przejmij kontrolę i mierz czas postoju samochodu na włączonym silniku

Dane jednego z naszych klientów pokazują, że kierowcy spędzają ponad 100 godzin miesięcznie na postoju na włączonym silniku. Co jest szkodliwe dla gospodarki i środowiska.

2. Uhonoruj najlepszych kierowców

Najlepsi kierowcy co roku oszczędzają firmie wielu wydatków związanych między innymi z redukcją ilości przeprowadzonych serwisów czy tankowań.

3. Chroń swoją markę

Nie zapominaj, że Twoje logo często znajduje się na samochodzie. Niewłaściwe zachowanie kierowcy może wpływać na reputację firmy.

Bjørn Andre Hagen, Starszy Menedżer Produktu w ABAX, stwierdza:

„Ta aktualizacja naszej już popularnej funkcji prowadzenia pojazdu pomoże firmom nie tylko obniżyć koszty paliwa, kosztów związanych z serwisem, zwiększyć wydajność, ale także zmniejszyć emisję CO2 emitowaną przez pojazd.”

Aby przeczytać więcej o naszym produkcie Driving Behaviour, kliknij tutaj.

O ABAX

ABAX to norweska firma telematyczna, wiodący europejski producent i dostawca elektronicznej ewidencji przebiegu pojazdów, systemów monitorowania pojazdów opartych o GPS, technologii kontrolowania maszyn i urządzeń oraz oprogramowania do zarządzania projektami. ABAX zatrudnia ponad 300 pracowników i prowadzi oddziały w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech oraz w Polsce. Główna siedziba ABAX znajduje się w Larvik w Norwegii.

Więcej informacji o ABAX Poland: https://www.abax.com/pl

KontaktPolub nas na Facebooku