And the winner is… B&B Warszawa-Okęcie zwycięzcą konkursu Profit Hotel Awards 2019

Już po raz ósmy przedstawiciele branży wybrali najlepsze obiekty hotelowe i noclegowe w Polsce, przyznając nagrody Profit Hotel Awards 2019 w 15 kategoriach. W gronie tegorocznych laureatów znalazł się zmodernizowany w tym roku B&B Warszawa-Okęcie, który nie miał sobie równych wśród hoteli 1-2 gwiazdkowych.

Rozstrzygnięcie konkursu było zwieńczeniem XIV Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2019, organizowanego przez BROG B2B. Jury złożone z prelegentów i panelistów tego wydarzenia wyłoniło 17 zwycięzców w 15 kategoriach.

Wśród hoteli 1-2 gwiazdkowych zwycięzcą okrzyknięto B&B Warszawa-Okęcie, który od maja br. przyjmuje gości w odnowionych wnętrzach. Przypomnijmy, że za rearanżację części wspólnej na parterze odpowiedzialna była pracownia Tremend.

Jury konkursu doceniło świetną relację jakości do cen usług świadczonych w hotelu, zwracając również uwagę na dogodną lokalizację obiektu. W uzasadnieniu werdyktu wskazano także na dbałość o ekologię, akcentując przy tym dostępną na terenie parkingu stację ładowania aut elektrycznych.

Hotel B&B Warszawa-Okęcie mieści się przy Al. Krakowskiej 193, w sąsiedztwie lotniska im. Fryderyka Chopina i zaledwie kilkanaście minut samochodem od Centrum Warszawy. Na gości czeka 154 komfortowych pokoi.  Wszystko to w połączeniu z bezpłatnym dostępem do szybkiego Internetu, nowoczesnym i funkcjonalnym designem oraz konkurencyjną ceną czyni ten obiekt idealnym wyborem dla podróżujących zarówno służbowo, jak i prywatnie. 

Otrzymanie tak prestiżowego wyróżnienia już w pierwszym roku po modernizacji wnętrz to zaszczyt i wspaniała nagroda za wysiłek wkładany w zapewnienie naszym gościom najlepszych doświadczeń z pobytu w hotelu – mówi Kamila Henssien, Dyrektor Hotelu B&B Warszawa Okęcie. – To piękne ukoronowanie naszej aktywności w 2019 roku, który był dla nas niezwykle intensywny. Poza działaniami w warszawskim obiekcie, rozpoczęliśmy budowę hotelu w Lublinie i zawitaliśmy z naszą marką do kolejnych polskich miast – Nowego Targu i Rzeszowa – dodaje Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

B&B Warszawa-Okęcie to jeden ośmiu obiektów działających w Polsce pod szyldem sieci B&B Hotels, która w swoich struktura posiada ponad 500 hoteli w Europie. Pozostałe to: B&B Łódź Centrum (149 pokoi), B&B Wrocław Centrum (140), B&B Kraków Centrum (130), B&B Katowice Centrum (105), B&B Toruń (93), B&B Nowy Targ Centrum (76) oraz B&B Rzeszów Centrum (64).

www.hotelbb.pl

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie hotele we Francji (288), w Niemczech (129), we Włoszech (39), w Hiszpanii (33), w Brazylii (4), w Szwajcarii, Austrii i Portugalii po trzy hotele, dwa w Belgii, a także po jednym w Czechach i Słowenii. Grupa B&B Hotels rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105), Toruniu (93) Nowym Targu (76) oraz Rzeszowie (64).