Arena Media wygrała obsługę mediową PPG Deco Polska

Arena Media (Havas Media Group) zwyciężyła w przetargu na kompleksową obsługę mediową PPG, tym samym obroniła budżet Tikkurila i rozpoczyna pracę na rzecz całego portfolio marek PPG Deco Polska. 

Graphic designers in a meeting at the office

W wyniku wygranego przetargu agencja Arena Media obroniła budżet mediowy Tikkurila i rozpoczęła współpracę z PPG Deco Polska. Agencja będzie zajmować się obsługą mediową wiodących na rynku farb i lakierów marek  z portfolio PPG, czyli Dekoral, Bondex, Drewnochron,

W przetargu Arena Media zaprezentowała ofertę komunikacji opartą o proces Mx, czyli strategię tworzenia media experience dla odbiorcy, która pozwala wyjść daleko poza podstawowe elementy planowania mediów, stawiając na efektywne wyważenie w komunikacji celów zasięgowych z kontekstem i treścią.   

Arena Media to agencja mediowa, działająca w Polsce od 2010 r. w ramach Havas Media Group, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie przygotowywania strategii komunikacyjnych oraz planowania i zakupu mediów. Arena Media jest członkiem Creative Communication Cluster – organizacji, która zrzesza 25 podmiotów branży komunikacyjnej, a jej polski oddział jest jednym z trzynastu zlokalizowanych w 10 krajach świata. Wśród klientów, którzy zaufali Arena Media znajdują się m.in.: Carrefour Polska, Viatris, Grupa Tikkurila, Swarovski, Uniqa czy Unibail-Rodamco-Westfield. Agencja ma na swoim koncie takie nagrody jak Effie, Mixx Awards czy Golden Arrow oraz wyróżnienie „Wzrost Roku” w raporcie Panorama Reklamy 2020 magazynu Press.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Grupa agencji specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands oraz najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania mediowe i marketingowo-technologiczne. W jej skład wchodzą niezależne podmioty: Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki działające w obszarze Digital Marketingu: Havas E-commerce, Ecselis (performance i multichannel), DBI (data driven marketing), Socialyse (social media i content marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Havas Intelligence (badania i strategia). Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

Translate »