Aromatyczne kabanosy ZM Pekpol – przekąska, która doda energii. Do wyboru trzy smaki!

Kabanosy ZM Pekpol to pyszna przekąska wytworzona z najwyższej jakości mięsa wieprzowego i drobiowego. W wersji wieprzowej 100 g produktu zostało wyprodukowane ze 185,2 g mięsa. A kabanosy drobiowe powstały ze 168,5 g.

Kabanosy ZM Pekpol są pyszne i mają wyrazisty, zdecydowany smak. Wysoka zawartość białka sprawia, że są sycącą przekąską, która zaspokaja głód i dodaje energii w szkole, pracy oraz podczas aktywnych wycieczek. Miłośnicy mięsnych przysmaków mają w czym wybierać – producent oferuje trzy różne smaki kabanosów: klasyczne, z chilli i drobiowe. Ponadto podsuszanych wędlin nie trzeba trzymać w lodówce – bez problemu można przechowywać je w temperaturze nawet do 24°C.
Temp. Przechowywania: 2°C – 24°C


Cena: ok. 4,99 – 5,99 zł
Waga: 120 g

O firmie:
ZM „Pekpol Ostrołęka” to producent wysokiej jakości wyrobów mięsnych, będący na polskim rynku 45 lat. ZM „Pekpol Ostrołęka” prowadzą aktywność zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Firma eksportuje swoje produkty do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Szwecja, Litwa, Łotwa, Estonia i innych. Gama wyrobów jest bardzo szeroka: wędzonki, kiełbasy cienkie i grube, kabanosy, parówki, wędliny podrobowe, wyroby blokowe oraz wyroby bezmięsne. Znaną i cenioną marką przez konsumentów są Kurpiowskie Specjały, Paryżanki czy linia produktów warzywnych – Dziarskie Jarskie. ZM „Pekpol Ostrołęka” wciąż rozszerza ofertę, dostosowując ją do potrzeb rynku, unowocześnia linie produkcyjne, wprowadzając nowe technologie i produkty zaspokajające potrzeby konsumentów.