ATLAS GTA – idealnie gładka, idealnie biała gładź polimerowa do aplikacji wałkiem

ATLAS GTA, superbiała gładź polimerowa, to nowość dedykowana nie tylko fachowcom, ale także wszystkim osobom, które chcą samodzielnie przystąpić do prac remontowych bez pomocy profesjonalisty. Innowacyjna receptura i doskonałe właściwości sprawiają, że jest to produkt który można nakładać wałkiem. Tym samym aplikacja ATLAS GTA jest przyjazna amatorom – jest łatwa, równomierna, błyskawiczna i bez chlapania!

GŁADŹ
fot.Dariusz Kulesza

ATLAS GTA z powodzeniem może być wykorzystywana do całopowierzchniowego szpachlowania powierzchni ścian i sufitów oraz spoinowania płyt g-k wewnątrz budynków (przy użyciu taśm zbrojących). Unikatowa receptura, oparta na selekcjonowanych, śnieżnobiałych wypełniaczach mineralnych o optymalnym uziarnieniu, pozwala na uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni – bez poprawek już za pierwszym razem. Gładź jest ponadto wytrzymała i elastyczna – wiązania polimerowe zapewniają odporność na spękanie szpachlowanych powierzchni i wysoką przyczepność produktu, co w rezultacie gwarantuje idealny efekt końcowy i trwałość rozwiązania.

GŁADŹ
fot.Dariusz Kulesza

Optymalna twardość ATLAS GTA pozwala na łatwe szlifowanie zarówno sposobem ręcznym, jak i mechanicznym. Wyjątkową cechą produktu jest obróbka bezpyłowa, dzięki której prowadzenie szybkich i czystych prac remontowych możliwe jest w czasie normalnego korzystania z pomieszczeń.

GŁADŹ
fot.Dariusz Kulesza

ATLAS GTA, poza ponadstandardowymi właściwościami, oferuje niespotykany dotychczas komfort aplikacji. Produkt dostępny jest w 18kg, owalnych wiadrach, dostosowanych szerokością do najbardziej popularnych 25 centymetrowych wałków – gładź nie musi być przelewana do odrębnych pojemników. Bez problemu – i bez drabiny- produkt można nałożyć na sufity.

Właściwości gładzi polimerowej ATLAS GTA:

• Niespotykany komfort pracy – aplikacja wałkiem
• Wygodne, owalne wiadro – gładź gotowa do pracy
• Łatwe i bezpyłowe wygładzanie na mokro
• Superbiała i idealnie gładka
• Elastyczna i odporna na spękanie

Więcej informacji na temat nowej gładzi polimerowej ATLAS GTA znaleźć można na www.atlas.com.pl.