Biotifem MAX z kampanią TV

W kwietniu Natur Produkt Zdrovit promuje lek Biotifem MAX, który zawiera 10 mg biotyny. Media w kampanii TV zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

Dziś startuje nowa kampania Natur Produkt Zdrovit promująca lek Biotifem MAX z zawartością 10 mg biotyny. To lek należący do grupy preparatów witaminowych, a wchodząca w jego skład biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B. Lek jest stosowany w przypadku niedoboru biotyny, który objawia się m.in.: wypadaniem włosów, zaburzeniami wzrostu i nadmierną łamliwością paznokci i włosów czy stanami zapalnymi skóry wokół oczu, nosa oraz ust.

Kampania promująca Biotifem MAX rozpoczyna się dziś i będzie realizowana w stacjach TVP (TVP1 i 2 oraz TVP tematyczne) i Polsatu (Polsat + Polsat tematyczne). Autorem 30” spotu jest Peppers Ghost. Media zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

Dodatkowe informacje o produkcie:

Biotifem

Biotifem MAX

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=AO6oC6eUq6o

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

  • Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne podmioty – Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Socialyse (social media i content marketing). W ramach grupy działa także Havas E-Commerce oraz dział badań i strategii Havas Intelligence. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.