BRICOMARCHÉ OTWORZYŁO KOLEJNY SUPERMARKET W POLSCE

Otwarcie pierwszego sklepu Bricomarché w Staszowie odbyło się 22 kwietnia. Jest to 4. supermarket operujący pod tym szyldem w województwie świętokrzyskim oraz 166. w Polsce. Rozpoczęcie działalności  Bricomarché niesie za sobą liczne korzyści dla okolicznych mieszkańców, m.in. 22 nowe miejsca pracy, akcje społeczne oraz dodatkowe dochody do budżetu miasta pochodzące z podatków. Ponadto sklep zapewnia klientom wiele produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania gospodarstw domowych, takich jak: opał, środki czystości i chemiczne, artykuły gospodarcze czy karmy dla zwierząt.

Nowo otwarty sklep Bricomarché znajduje się koło centrum handlowego Galeria Vistula. Jego powierzchnia wynosi około 1 650 m2, a zlokalizowany w pobliżu ogród zewnętrzny zajmuje 870 m2. Obok supermarketu znajduje się parking dla klientów, który pomieści 220 samochodów. W ofercie, liczącej 25 tys. artykułów, mieszkańcy Staszowa znajdą także produkty pochodzące od lokalnych dostawców, takie jak rośliny. Sklep oferuje asortyment z czterech działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane.

Podjęliśmy zdecydowane kroki zwiększające bezpieczeństwo i komfort klientów oraz pracowników naszego supermarketu. Zalicza się do nich uruchomienie specjalnej infolinii za pomocą, której klienci będą mogli zamawiać interesujące ich produkty. W najbliższym czasie planujemy także uruchomienie sprzedaży internetowej –  mówi Sebastian Kijewski, który prowadzi sklep Bricomarché w Staszowie wraz z żoną Moniką, oraz dodaje W przypadku gdy wizyta w supermarkecie jest konieczna, mieszkańcy Staszowa będą mogli skorzystać z kompleksowego wsparcia ze strony profesjonalnych doradców. Jednocześnie podkreślamy, że w związku z epidemią koronawirusa nasi pracownicy zostali poinformowani o konieczności stosowania się do zaostrzonych zasad higieny i ochrony.

W trosce o dobro klientów i pracowników nowo otwartego sklepu, powierzchnie często dotykane, do których należą koszyki i wózki zakupowe, taśmy kasowe, PIN-pady, klamki i poręcze, są poddawane regularnej dezynfekcji. Dodatkowo pracownicy staszowskiego Bricomarché zachęcają odwiedzających do dokonywania płatności bezgotówkowych oraz przypominają o konieczności zachowywania względem siebie bezpiecznej odległości.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Staszowie:

  • Adres sklepu: ul. Krakowska 49 (przy Galerii Vistula), 28-200 Staszów
  • Godziny otwarcia: pon-pt.: 7.00-19.00, sob.: 8.00-19.00, niedz. handlowa: 10.00-18.00;
  • Docelowe godziny otwarcia, po unormowaniu się obowiązującej sytuacji, zostaną wydłużone do godz. 20.00 od poniedziałku do soboty.
  • Liczba pracowników: 22
  • Liczba kas: 3
  • Liczba referencji: 25 tys.
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, bony Sodexo

Grupa Muszkieterów na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Intermarché lub Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, współpracę z Fundacją WWF na rzecz promowania świadomości związanej z dbaniem o otaczający nas świat flory i fauny, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2019 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 7,74 mld złotych. W ciągu ponad 20 lat obecności w Polsce Centrala Grupy Muszkieterów zainwestowała w nieruchomości około 2 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. na Liście 500 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (46. pozycja w 2019 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronach: www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl

KontaktPolub nas na Facebooku