Carrefour startuje z promocją swojej aplikacji

We wtorek 3 sierpnia rozpoczyna się nowa kampania radiowa Carrefour promująca aplikację Mój Carrefour. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media  (Havas Media Group). 

W nowej kampanii sieć handlowa promuje swoją aplikację – Mój Carrefour. Każdy kto ją zainstaluje, znajdzie tam kupon na zrobienie zakupów w dowolnym dniu tygodnia z 10% rabatem. Regulamin akcji promocyjnej, która zakończy się z końcem sierpnia, dostępny jest na stronie carrefour.pl. Kampania potrwa dwa tygodnie i będzie realizowana na 15” spocie w stacjach grupy RMF, Agory, Eurozetu oraz Time. Planowaniem mediów zajęła się agencja Arena Media, należąca do Havas Media Group, produkcją spotu agencja K2. 

Arena Media to agencja mediowa, działająca w Polsce od 2010 r. w ramach Havas Media Group, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie przygotowywania strategii komunikacyjnych oraz planowania i zakupu mediów. Arena Media jest członkiem Creative Communication Cluster – organizacji, która zrzesza 25 podmiotów branży komunikacyjnej, a jej polski oddział jest jednym z trzynastu zlokalizowanych w 10 krajach świata. Wśród klientów, którzy zaufali Arena Media znajdują się m.in.: Carrefour Polska, Viatris, Grupa Tikkurila, Swarovski, Uniqa czy Unibail-Rodamco-Westfield. Agencja ma na swoim koncie takie nagrody jak Effie, Mixx Awards czy Golden Arrow oraz wyróżnienie „Wzrost Roku” w raporcie Panorama Reklamy 2020 magazynu Press.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne podmioty – Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Socialyse (social media i content marketing). W ramach grupy działa także Havas E-Commerce oraz dział badań i strategii Havas Intelligence. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.