Ceramika Paradyż partnerem 4 Design Days

W dniach 6-9 lutego 2020 roku w Katowicach odbędzie się V edycja 4 Design Days. Jednym z partnerów wydarzenia została Ceramika Paradyż, której eksperci wezmą udział w sesjach dyskusyjnych oraz tematycznej prezentacji.

4 Design Days to jedna z najważniejszych polskich imprez poświęconych architekturze i designowi. Od pierwszej edycji w 2016 roku wydarzenie stanowi platformę do wymiany opinii i doświadczeń tysięcy przedstawicieli biznesu – architektów, projektantów, inwestorów i deweloperów. W tym roku specjaliści z branży będą dyskutować o wyzwaniach stojących przed współczesną architekturą i wzornictwem. Podczas dni dla profesjonalistów głos zabiorą także eksperci Ceramiki Paradyż, polskiej, rodzinnej firmy, która od 31 lat napędza wzornictwo.

Rewitalizacja w Polsce
Michał Drożdż, członek zarządu, dyrektor generalny ds. designu i strategii marketingowej Ceramiki Paradyż weźmie udział w dwóch sesjach dyskusyjnych. Zagadnieniem pierwszego spotkania będzie rewitalizacja w Polsce – paneliści zastanowią się, jak remontować miasta i czy w ogóle istnieje gotowy przepis na udaną rewitalizację. Udział eksperta Ceramiki Paradyż jest tym ciekawszy, że w zeszłym roku firma wraz ze znaną projektantką Mają Ganszyniec podjęła się odtworzenia przedwojennego wzoru gorsecików, kultowego elementu polskiej architektury.

Trendy oraz design w technologii VR
Drugie spotkanie z udziałem Michała Drożdża odbędzie się 7 lutego, podczas którego zaproszeni specjaliści w obszarze wzornictwa porozmawiają o trendach w designie – kto i co je wyznacza, jakie tendencje obserwowaliśmy w ostatnim czasie i czego możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości. Tego samego dnia Marcin Gołębiowski, kierownik działu kreacji i ekspozycji oraz Piotr Stępniak, specjalista ds. szkoleń z Ceramiki Paradyż poprowadzą spotkanie poświęcone szansom, które stwarza branży technologia virtual reality. Prelegenci opowiedzą m.in. o pracy nad aplikacją Paradyż Virtual Space i podpowiedzą, jak przykuć uwagę klienta nowoczesnymi rozwiązaniami. Innowacje technologiczne są jednym z priorytetów polskiego producenta, dlatego do udziału w debacie nad możliwościami technologicznymi zaproszono Monikę Rabiej, menedżer ds. wdrożeń kolekcji w Ceramice Paradyż. Goście będą dyskutować o rewolucji hi-tech w projektowaniu wnętrz. Ocenią także, które narzędzia faktycznie usprawniają pracę projektanta, a które należy uznać jedynie za ciekawostki i nieefektywne gadżety.

Harmonogram wystąpień z udziałem ekspertów Ceramiki Paradyż:

6 lutego 2020 r. | 14.00-15.30 | sala Balowa C
Sesja dyskusyjna #architecturechallenge. Rewitalizacja w Polsce z udziałem Michała Drożdża, członka zarządu, dyrektora generalnego ds. designu i strategii marketingowej

7 lutego 2020 r. | 12.00-13.00 | sala Balowa A
Sesja dyskusyjna #designchallenge. Trendy z udziałem Michała Drożdża, członka zarządu, dyrektora generalnego ds. designu i strategii marketingowej

7 lutego 2020 r. | 11.30-11.50 | scena Dolne Foyer
Prezentacja „Nowa jakość Virtual Reality – przykuj uwagę swojego Klienta”
Prowadzący: Marcin Gołębiowski, kierownik działu kreacji i ekspozycji oraz Piotr Stępniak, specjalista ds. szkoleń

7 lutego 2020 r. | 14.00-15.30 | sala Konferencyjna 24
Sesja dyskusyjna #designchallenge. Technologie z udziałem Moniki Rabiej, menedżer ds. wdrożeń kolekcji

Tegoroczna edycja 4 design Days odbędzie się w dniach 6-9 lutego br. w Spodku oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

______________________________________________________________________________
Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju oraz wizytówka polskiego przemysłu na świecie. Od 31 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając Klientom w blisko 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości. Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu i gospodarki – m.in. Dobry Wzór 2018 dla kolekcji Esagon, iF Design 2017 za kolekcję Elanda/Elando oraz Red Dot Design Award 2016 dla kolekcji Trakt, a także Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP 2018 oraz Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2016. Ceramika Paradyż jest wieloletnim Mecenasem Łódź Design Festival, największego wydarzenia poświęconego wzornictwu w tej części Europy oraz współinicjatorem akcji na rzecz poprawy jakości i estetyki w przestrzeni miejskiej. Firma zatrudnia blisko 1500 pracowników, a jej zapleczem jest pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz najnowocześniejszy, w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania. Posiada trzy marki własne: Paradyż jako marka parasolowa z szeroką paletą kolekcji w różnych stylach i formatach, oraz dwie submarki – Paradyż My Way, dedykowana dla klientów poszukujących indywidualnych i nowatorskich rozwiązań wzorniczych, i Paradyż Classica (dawniej Kwadro Ceramika), skierowana do osób ceniących klasyczną elegancję w przystępnej cenie. Kolekcje produktowe Ceramiki Paradyż są komplementarne, oferując Klientom w wielu formatach płytki ścienne, podłogowe, klinkier, dekoracje szklane oraz elementy ozdobne.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com

KontaktPolub nas na Facebooku