CHLEB&SER Hochland Polska otwiera swój sklep w Kaźmierzu!

Prawdziwy raj dla wszystkich fanów sera otwiera swoje drzwi w Kaźmierzu, w którym znajduje się główna siedziba Hochland Polska. Stworzono miejsce, gdzie każdy miłośnik serów znajdzie coś dla siebie. Otwarcie nastąpiło 7 grudnia!

Sklep CHLEB&SER zlokalizowany jest na terenie, który Hochland w maju tego roku kupił od spółdzielni mleczarskiej „Jana”, położonej w Kaźmierzu, bezpośrednio obok siedziby Hochland. W trakcie transakcji udało się przyciągnąć lokalnych pracowników spółdzielni mleczarskiej do przyłączenia się do Hochland. Z zadowoleniem przyjęto również plany firmy Hochland. Już rozebrano stary komin i zamknięto prawie 90-letnią, opalaną węglem kotłownię w nabytych obiektach, co było źródłem niebezpieczeństwa i znacznego zanieczyszczenia powietrza w okolicy.  Teraz przyszedł czas na spełnienie kolejnej obietnicy – otwarcie sklepu CHLEB&SER.

CHLEB&SER to jedno z najprostszych i najpyszniejszych połączeń. To prawdziwy raj dla wszystkich fanów sera. Stworzono miejsce, gdzie każdy miłośnik serów znajdzie coś dla siebie. Poranne kanapki, szybkie przekąski – pyszny duet chleba&sera towarzyszy w wielu sytuacjach, za każdym razem zachwycając tak samo! Nic więc dziwnego, że właśnie na takim koncepcie oparto nowy sklep Hochland Polska w Kaźmierzu. Będzie można w nim kupić produkty z portfolio Hochland Polska, także innych producentów oraz świeżo wypiekany, lokalny chleb, bułeczki, pyszny sernik i inne wyroby piekarnicze.

To miejsce, które po prostu musiało pojawić się na mapie Kaźmierza! – mówi Jacek Wyrzykiewicz PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. Koneserzy smaku sera i fani szybkich przekąsek znajdą w nim bardzo szeroki wybór wszystkich naszych produktów. A jak wiadomo, do sera najlepiej smakuje chrupiące, ciepłe, świeże pieczywo – jego oczywiście również nie zabraknie w sklepie CHLEB&SER.

Nowoczesny koncept sklepu CHLEB&SER utrzymany w klimacie rustykalnym w nowoczesnej formie, przywołuje na myśl bistro, w którym można zrobić nie tylko bardzo udane zakupy, ale też przysiąść i niespiesznie cieszyć się smakiem kanapek z dodatkiem najwyższej jakości sera czy też sernika w towarzystwie aromatycznej kawy.

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.