City break w marcu – dokąd pojechać, zanim zrobi się ciepło?

Pierwsze miesiące nowego roku mogą być męczące. Nowe projekty w pracy, realizacja postanowień noworocznych czy zmienna pogoda za oknem mogą sprawić, że szybko rozładują Ci się baterie. Jednak w łatwy sposób możesz je naładować – na przykład dzięki krótkiemu city break w połowie marca. Teraz jest to wyjątkowo proste, ponieważ trwa kampania POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

Kampania promująca Polskę i umożliwiająca każdemu odkrycie piękna naszego kraju w niższych cenach trwa od 15 do 17 marca. W ramach kampanii ceny wielu ofert turystycznych zostały obniżone o 50%. W kampanię zaangażowała się sieć hoteli AccorHotels – na jej stronie można znaleźć ofertę specjalną i dzięki niej w korzystnej cenie odwiedzić największe polskie miasta. Sprawdź, gdzie możesz pojechać i jakie atrakcje czekają na Ciebie na miejscu.

Warszawa – stolica pełna możliwości
Weekend w Warszawie warto rozpocząć od odwiedzenia najbardziej rozpoznawalnych zabytków i atrakcji stolicy. W pierwszej kolejności trzeba zobaczyć Pałac Kultury i Nauki, a najlepiej – wejść na jego szczyt i z tarasu widokowego (umieszczonego na wysokości 114 m) podziwiać miasto. Następnie skieruj się na Starówkę. Ten bezcenny zabytek z listy UNESCO z 700-letnią historią to obowiązkowy punkt podczas wizyty w stolicy.
Aby uatrakcyjnić sobie pobyt w Warszawie, poszukaj weekendowych atrakcji, które obywają się w trakcie Twojej wizyty. Do wyboru masz wystawy, koncerty, liczne galerie sztuki. W cieplejszy wiosenny dzień możesz też wybrać się na spacer Bulwarami Wiślanymi.

Wrocław – śladami krasnali
Jeśli chcesz poznać Wrocław oczami krasnali, odwiedź oficjalną stronę miasta dotyczącą tych małych pomników i sprawdź mapę krasnali. Dzięki niej będziesz mógł zwiedzać miasto ich śladami. Wrocław słynie nie tylko jako miasto krasnali, ale również mostów i wysp. Świetną propozycją na cieplejsze wiosenne dni jest spacer po wyspach na Odrze m.in. Wyspie Słodowej, Młyńskiej oraz Bielarskiej. Pod koniec podróży możesz odwiedzić też kilka atrakcyjnych obiektów pod dachem m.in. Hydropolis czy Afrykarium.

Poznań – poznaj miasto z innej perspektywy
Podczas weekendu w Poznaniu warto poznać to miasto z innej perspektywy i zamiast zwiedzania typowych zabytków, odwiedzić… termy maltańskie. Już jeden dzień w największym ośrodku rekreacyjnym w Polsce sprawi, że poczujesz się, jakby lato miało zaraz nadejść. Jeśli zawitasz w okolice term, zajrzyj też do Nowego Zoo w Poznaniu. Jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych w mieście koziołków jest Palmiarnia. Ta dydaktyczno-wystawowa placówka botaniczna to najstarszy i największy obiekt tego typu w Europie. Zobaczysz tam ponad 17 tys. różnych roślin oraz ponad 170 gatunków ryb.

Trójmiasto – trzy w jednym
Gdańsk, Gdynia i Sopot to miasta tętniące życiem – nie tylko portowym! Każdy miłośnik ryb w trakcie weekendu w Trójmieście z pewnością odwiedzi jedną z nadmorskich smażalni. Warto przy okazji wyruszyć w rejs statkiem po Bałtyku. Aby poczuć w pełni klimat nadmorskiego życia, wybierz się na spacer po molo w Gdańsku lub Sopocie i zobacz w Gdyni cumujący Dar Pomorza oraz Aleje Statków Pasażerskich. Aby ogrzać się po długich spacerach przy wczesnowiosennej pogodzie, wybierz atrakcje pod dachem np. Akwarium Gdyńskie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie promocyjnej AccorHotels, sprawdź stronę promocji WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

Translate »