Cykl bezpłatnych warsztatów dla dzieci „NYX Hotel Warsaw for Kids” rusza już 26 czerwca

26 czerwca w lifestylowym hotelu NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels Brands odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci – Kreujemy z LEGO. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11 00 i będzie inauguracją cyklu wakacyjnych warsztatów – „NYX Hotel Warsaw for Kids”. Harmonogram obejmuje atrakcje dla najmłodszych, takie jak sadzenie lasu w słoiku, zabawy z robotami czy tworzenie zabawek z materiałów recyclingowych. Udział w każdym spotkaniu jest bezpłatny. Informacje o kolejnych warsztatach znaleźć będzie można na stronie NYX Hotel Warsaw w serwisie Facebook. 

Pierwszy dzień wakacji – dzień, na który wszystkie dzieci bardzo czekają. Przedłużający się lockdown, lekcje zdalne, ograniczony kontakt z rówieśnikami i brak dostępu do wszelkich atrakcji sprawiły, że na letnie dni maluchy czekają z utęsknieniem. 

Doskonale skomunikowany, zlokalizowany przy ul. Chmielnej 71 NYX Hotel Warsaw, zaprasza na wspólne wakacje w mieście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych i ich rodziców, obiekt rozpoczyna cykl eventów pod hasłem „NYX Hotel Warsaw for Kids”. Każde z wydarzeń poświęcone będzie innej tematyce. Pierwsze odbędzie się w sobotę, 26 czerwca o godzinie 11.00, a jego główną atrakcją będą warsztaty klocków LEGO. Wstęp jest wolny dla wszystkich chętnych.

Atrakcje, atrakcje i jeszcze raz atrakcje!

Wśród wielu zabawek na rynku to właśnie klocki LEGO zajmują szczególną pozycję – cieszą się popularnością od niemal 100 lat! Stały się symbolem kreatywności, rozwoju, ale przede wszystkim dobrej zabawy wielu pokoleń dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Klocki rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. Bawią się nimi dzieci w każdym wieku – dziewczynki i chłopcy, sami lub w towarzystwie. Mogą z nich budować statki, samochody, boiska piłkarskie, rakiety, ale również pałace i salony piękności. 

NYX Hotel Warsaw przygotował dla dzieci warsztaty z otwartym stoiskiem, wypełnionym po brzegi rozmaitymi klockami. Kosmiczna rakieta, miasto tętniące życiem, a może gigantyczny potwór? Dzieci będą mogły puścić wodze wyobraźni i zbudować dowolne konstrukcje. Najciekawsze oraz najbardziej fantazyjne budowle zostaną wyeksponowane na specjalnej wystawie. 

Event z pewnością będzie świetną okazją do dobrej i kreatywnej zabawy, a co najważniejsze –  wywoła uśmiech i radość u najmłodszych gości. Także rodzicom, czekającym na swoje pociechy, NYX Hotel Warsaw zagwarantuje możliwość spędzenia czasu w sympatycznej atmosferze, w otoczeniu sztuki i wyśmienitego designu. 

Zapraszamy już 26 czerwca, w sobotę, o godzinie 11.00! 

Wstęp wolny!

***********************************************

O nas 

LEONARDO HOTELS CENTRAL EUROPE, z siedzibą w Berlinie odpowiada za portfolio hoteli w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Hiszpanii i we Włoszech. Portfolio hoteli, prowadzących działalność w 8 krajach i 37 regionach, obejmuje 82 hotele z 14 285 pokojami. Rodzina marek składa się z Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels i NYX Hotels by Leonardo Hotels. Centralnie zlokalizowane, znane są z wysokiej jakości i standardów usług, a także ze stylowego wystroju wnętrz z regionalnym wyczuciem. 

W każdym z hoteli Leonardo goście oraz ich osobiste zapotrzebowania i życzenia znajdują się w centrum uwagi – taktownie i z dbałością o wszystkie drobne szczegóły, które sprawiają, że pobyt gości jest wyjątkowy. To zawsze kształtowało wizerunek naszej firmy. Tutaj każdy może się zrelaksować i poczuć swobodnie, niezależnie od tego, czy celem jego podróży jest praca czy wypoczynek.

Leonardo Hotels Central Europe jest częścią grupy hotelowej Fattal, która została założona w 1998 roku przez Davida Fattala. Charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, 217 hoteli z 42 000 pokojami w 106 miejscach docelowych i 19 krajach jest obsługiwane w Europie i Izraelu. Portfolio marki obejmuje: Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels, NYX Hotels by Leonardo Hotels, Jurys Inn, Apollo Hotels oraz Herods. Izraelska grupa hotelowa jest notowana na giełdzie w Tel Awiwie (TASE). www.leonardo-hotels.com