Czas zmian. Wyzwania dla biznesu pod lupą EFL

Szacuje się, że już za kilka lat liczba urządzeń podłączonych do Internetu przekroczy 50 mld, co drugi samochód rejestrowany w Polsce będzie miał napęd elektryczny, a ponad 50% Chińczyków – już dziś – wyszukuje w Internecie głosowo.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, czego możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości, jakich zmian należy oczekiwać, to nie może Was zabraknąć na wyjątkowym wydarzeniu z okazji 30-lecia  EFL w Polsce.

Wychodząc od wyników raportu przygotowanego wspólnie z ICAN Institute, razem z zaproszonymi przedstawicielami światowych marek i najciekawszych polskich startupów, będziemy przyglądać się trendom przyszłości. Przyszłości, która dzieje się już teraz.

Zapraszamy do rejestracji na stronie www.biznesinnowacji.pl  i widzimy się 17 czerwca o godz. 15.00.

 


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 30 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. Business Superbrands 2021, sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 340  tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl