Dom z widokiem na Giewont ma już właściciela! Finał Wielkiej Loterii Almette

Nagrodę główną w loterii Almette wygrała Pani Zofia z miejscowości Kisielany-Żmichy k. Siedlec. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, laureatka odebrała klucze do całorocznego, w pełni wyposażonego drewnianego domu w górach, z pięknym widokiem na Giewont i całą panoramę Tatr.

 

Jednorodzinny dom, którego właścicielką została Pani Zofia, znajduje się w Zębie – najwyżej położonej miejscowości w Polsce, w samym sercu Tatr, w sąsiedztwie Gubałówki, Kościeliska i Krupówek. Oprócz wyjątkowego domku do wygrania były również nagrody pieniężne: 7 x dziennie po 1000 zł przez 2 miesiące trwania loterii. Znana już od czterech lat formuła cieszy się coraz większą popularnością wśród fanów serków Almette, a w 2019 roku pobity został kolejny rekord zgłoszeń.

W tym roku szczęście uśmiechnęło się do Pani Zofii, która razem z mężem prowadzi rodzinny sad – uprawiają w nim jabłka, gruszki, wiśnie i inne owoce. Na uroczystość przekazania kluczy przyjechała do Zębu ze swoimi najbliższymi – dziećmi, mężem oraz siostrami.

 

Dom Almette zachwyca nie tylko wyjątkowym położeniem, pełnym niepowtarzalnego uroku górskim krajobrazie. Tym razem dom jest również „inteligentny” – można zarządzać instalacjami z telefonu komórkowego np. włączyć ogrzewanie, ustawić  temperaturę, a nawet włączyć lampki na choince. Na miejscu dostępne jest także wifi. Dom został zbudowany z drewna z wykorzystaniem tradycyjnych, naturalnych materiałów, dzięki czemu doskonale wpisuje się w koloryt i charakter otoczenia. Na powierzchi 79 m² znalazł się przestronny salon z kominikiem, dwie sypialnie, dwie łazienki i kuchnia. Nie zabrakło dużego tarasu, z którego można podziwiać piękną okolicę i cudowną panoramę Tatr. Laureatka doceniła każdy element wystroju – oryginalną kolorystykę, połączenie naturalnego drewna z ceglanymi ścianami, przytulne akcenty dekoracyjne – poduszki, zasłony czy świąteczne dekoracje. Dom jest zaprojektowany z dbałością o każdy detal – tak, by spełnić wszystkie oczekiwania właścicieli. Organizatorzy loterii zadbali o pełne, komfortowe wyposażenie. – Aranżacja, niezwykły klimat i cudowny zapach drewna – to zachwyciło mnie najmocniej! A widok gór zapiera dech w piersiach. Będziemy tu wypoczywać i regenerować siły – powiedziała Pani Zofia.

  

Uroczyste przekazanie kluczy laureatce loterii Almette odbyło się 17. grudnia. Nie zabrakło tradycyjnych elementów – przecięcia wstęgi, oklasków i gratulacji. Spotkanie poprowadził „człowiek gór” – Staszek Karpiel-Bułecka, wyjątkowy artysta, który od lat z powodzeniem promuje góralską kulturę i pokazuje, że aura południa Polski nie ma sobie równych. Dzięki niemu pełen żywiołowości góralski klimat udzielił się wszystkim uczestnikom. Akt notarialny przekazał Pani Zofii Jacek Kostka – Wiceprezes Zarządu Hochland Polska.

– Loteria Almette „Domek z natury” już na stałe wpisała się w kalendarz prowadzonych przez nas działań i z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie i zaangażowanie konsumentów. Są tacy którzy już dzisiaj pytają o kolejną – piątą edycję – mówi Katarzyna Ciecieręga, Marketing Manager w Hochland Polska. – Świat marki Almette to sielankowy krajobraz, cudowna natura i szczęśliwa rodzina. Przekazując ten wykończony i dopracowany w każdym calu domek, położony w samym sercu gór i pięknej przyrody, dajemy możliwość naszym konsumentom „wkroczyć” w świat marki. Jednocześnie spełniamy jedno z największych marzeń, jakim jest posiadanie własnego, pięknego domu. Cieszymy się, że kolejny już dom trafia w dobre ręce. Gratulujemy serdecznie Pani Zofii, życzymy wielu wspaniałych chwil i emocji oraz mamy nadzieję, że odnajdzie tam swoje miejsce na Ziemi.

To wyjątkowe wydarzenie nie mogło się obyć bez specjalnego menu, które przygotował ambasador marki, szef kuchni David Gaboriaud. Na gości czekały specjały z serkami Almette w roli głównej, m.in. zupa borowikowa z łazankami i Almette ze szczypiorkiem oraz pierogi z kaczką i szałwią podane z Almette chrzanowym. A na deser szarlotka z Almette śmietankowym i oryginalny tort w kształcie domku Almette.

To był niezwykły dzień nie tylko dla laureatki, lecz także obecnych podczas finału przedstawicieli mediów i organizatorów, którzy podczas uroczystego wręczenia kluczy do domu nie kryli wzruszenia.

KontaktPolub nas na Facebooku