Douglas zaprasza do walentynkowego świata z Basią Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem

Douglas startuje z kampanią walentynkową. W ramach współpracy powstało video, obrazujące szczęście, radość i miłość Basi i Rafała, wspierane storytellingową aktywacją w kanałach social media marki Douglas oraz pary celebrytów (Instagram i Facebook). Kampania podzielona jest na fazy tease and reveal. Celebryci są ponadto twarzami kampanii, która promuje specjalną, walentynkową ofertę – 2 zapachy w cenie 199 zł.


Dodatkowo Basia Kurdej-Szatan w tutorialu na stronie internetowej oraz social mediach Douglas przedstawia produkty Douglas Collection, pozwalające rozbłysnąć w walentynkowy wieczór.
Akcja rozpoczęła się 3 lutego i potrwa do 14 lutego, a oferta promocyjna do końca miesiąca. Za koncepcję, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Havas Media, działania w kanałach społecznościowych prowadzi Socialyse, należąca do grupy Havas jednostka, wyspecjalizowana w content marketingu i komunikacji social media. Za kreację (produkcja oraz realizacja) odpowiadają Papaya i Brasil.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.
Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne podmioty – Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Socialyse (social media i content marketing). W ramach grupy działa także Havas Sports & Entertainment – jednostka wyspecjalizowana w budowaniu zaangażowania marek w obszarze sportu i rozrywki oraz dział badań Intelligence Team. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

KontaktPolub nas na Facebooku