Dzień Dziecka na cyrkowej widowni z Decoroom

Cyrkowa trupa z prawdziwego zdarzenia, ku uciesze najmłodszych, zawitała w minioną niedzielę do Showroomu Decoroom przy ulicy Nowogrodzkiej 62B! Tegoroczna, 4. edycja Dnia Dziecka w Decoroom, odbyła się 2 czerwca, a wydarzenie w klimacie cyrkowym dedykowano przede wszystkim pociechom pracowników, deweloperów i partnerów pracowni.

W tym roku za motyw przewodni posłużył temat cyrku kojarzącego się z beztroską zabawą i pełnym kolorów dzieciństwem. Barwne widowisko dla dzieci i dorosłych uświetnił udział artystów areny cyrkowej – wyjątkowego magika, zwinnego szczudlarza i zabawnego klauna.
W magicznym cyrku pod dyrekcją zespołu Decoroom na zaproszonych gości czekało mnóstwo atrakcji, zaskakujących wrażeń i… słodkich przekąsek! Nie zabrakło kolorowej waty cukrowej, popcornu i smacznych lodów, które dopełniły niepowtarzalny klimat spotkania. W programie uwzględniono m.in. wizytę wesołego klauna, malowanie twarzy na wzór uroczych zwierzaków, naukę chodzenia na mini szczudłach, czy produkcję polimerowej tęczy i cyrkowego „super slime”. Dla każdego znalazło się coś twórczego i wesołego!

Animacje w przygotowanej na tą okazję strefie malucha pozwoliły utrudzonym rodzicom na chwilę odpoczynku, a najmłodsi miłośnicy gotowania mogli eksperymentować, łącząc smaki podczas warsztatów kulinarnych. Co więcej, uczestnicy mieli okazję podziwiać zjawiskowe akrobacje artystów cyrkowej areny i zagłębić się w świat magii za sprawą pokazu profesjonalnego magika.

Zamiłowanie pracowni Decoroom do dopracowanych detali dotyczyło nawet zaproszeń na wydarzenie, które przyjęły piękną formę biletu do cyrku przesłanego wraz z plakatem cyrkowym!
Zespół Decoroom to pasjonaci, którzy z przyjemnością organizują niestandardowe eventy i współtworzą wiele wartościowych inicjatywach angażujących ludzi skupionych wokół branży, ale także ich bliskich i znajomych. Decoroom wychodząc poza ramy swojej działalności zawsze podkreśla wartość profesjonalnej obsługi w zakresie projektowania wnętrz, a jednocześnie komunikuje przyjazne i szczerze ‘ludzkie’ oblicze marki.

 

Partnerami wydarzania zostały marki: Porta Drzwi, Barlinek, Samsung, Villeroy&Boch, Grohe, Geberit, Tubądzin.

Więcej informacji na:

http://www.blog.decoroom.eu/ 


O DECOROOM
Pracownia wnętrz Decoroom jest obecna na rynku od 10 lat. Firma jest liderem usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół Decoroom tworzy około 20 architektów, i 70 ekip wykończeniowych, plus zespół obsługi klienta, który nieustannie dba o to, aby swoim klientom dostarczać jak najwyższy, spersonalizowany poziom obsługi. Firma współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowała dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami elementów wyposażenia wnętrz i w oparciu o opinie setek zadowolonych klientów. W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz VIP, które odpowiadają zapotrzebowaniu najbardziej wymagających klientów.
*** Decoroom jest laureatem European Property Awards – Best Office Interior Europe (2015-2016), firma posiada również certyfikat „Rzetelnej Firmy”.
*** Jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dodatkowe informacje:
https://www.decoroom.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/decoroom.eu/
Instagram:  https://www.instagram.com/decoroom_eu/

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm