Elizaveta Sherstova wzmacnia zespół Kamikaze, agencja rozbudowuje team mediowy

Zespół agencji Kamikaze wzmocniła Elizaveta Sherstova. Obejmując stanowisko Paid Media Specialist, dołącza do teamu mediowego agencji, który od niedawna prowadzi Julia Ożyjiwska.

Elizaveta Sherstova karierę związaną z marketingiem i komunikacją digital rozpoczynała w 2012 roku we wrocławskiej firmie szkoleniowej Active Strategy. Bezpośrednio przed przejściem do Kamikaze pracowała od 2019 roku w firmie UTEC Logistics, na stanowisku Digital Marketing Specialist SEO/SEM, a wcześniej pracowała m.in. jako Marketing & Sales Specialist w Akwawit SA.

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie ukończyła studia magisterskie na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (kierunek Communication Design).

W Kamikaze Elizaveta Sherstova obejmuje stanowisko Paid Media Specialist, dołączając do zespołu mediowego agencji, którym zarządza  Julia Ożyjiwska.

– Przyjście do Kamikaze Julii Ożyjiwskiej kilka miesięcy temu i teraz Lizy Sherstovej, to konsekwencje przyjętej przez nas strategii, by w 2021 roku mocno rozbudowywać obszar mediowy, rozwijając dalej kompetencje w obszarze planowania i prowadzenia kampanii mediowych. Widzimy synergie jakie osiągamy pracując jednocześnie na budżetach komunikacyjnych i mediowych, ważne jest też to, że nasi klienci doceniają sytuację, w której agencja prowadzi działania kompleksowo i bierze pełną odpowiedzialność za rezultaty. Nie bez znaczenia w przypadku transferów Julii i Lizy jest też bardzo dobra znajomość języków obcych – realizujemy projekty dla ambitnych polskich marek, które inwestują w działania na rynkach CEE i kompetencje językowe nabierają w tym kontekście dużej wagi – komentuje Michał Ryszkiewicz, Managing Partner w Kamikaze.

www.kamikaze.digital