Firma OKI Europe oferuje pakiet Business Agility Pack*, który pomaga firmom dostosować się do zmiennych warunków rynkowych

Pakiet Business Agility Pack o wartości 2200 PLN*, stanowiący część kampanii „Adapt Today” firmy OKI Europe, pomoże firmom w szybkim produkowaniu, drukowaniu i umieszczeniu komunikacji wizualnej na żądanie


Warszawa, 25 listopada 2020 r.
firma OKI Europe oferuje klientom bezpłatny* pakiet Business Agility Pack o wartości około 2200 PLN* w ramach kampanii „Adapt Today”. Oferta jest kolejnym krokiem w nieustających wysiłkach firmy OKI Europe mających na celu pomoc firmom i organizacjom w dostosowaniu się do zmian wywołanych pandemią koronawirusa i reagowaniu na nie.

Pakiet Business Agility Pack obejmuje oprogramowanie i zasoby, które umożliwiają organizacjom szybkie dostosowanie oznakowania i komunikacji wizualnej do zmieniających się warunków, takich jak wytyczne rządowe lub trendy rynkowe i społeczne, bez konieczności polegania na zewnętrznych dostawcach. Oferta jest dostępna dla nowych klientów po zakupie, kwalifikującej się w ramach kampanii, drukarki kolorowej OKI i zestawu oryginalnych tonerów CMYK firmy OKI wraz z rozszerzoną 3-letnią gwarancję po rejestracji produktu. Klienci posiadający już kolorową drukarkę OKI mogą skorzystać z pakietu przy zakupie zestawu oryginalnych tonerów CMYK firmy OKI*.

Pakiet Business Agility Pack obejmuje bezpłatną** sześciomiesięczną subskrypcję usługi The Design Hub i ABBYY FineScanner Premium, nośniki do zastosowań dla poszczególnych sektorów oraz dostęp do szablonów i grafik.

Usługa The Design Hub, obsługiwana przez firmę Shoppa, to kreatywne oprogramowanie, które zapewnia firmom kompleksową obsługę wszystkich ich potrzeb w zakresie projektowania i drukowania, umożliwiając tworzenie i drukowanie profesjonalnej jakości, w pełni spersonalizowanej komunikacji wizualnej i materiałów marketingowe za pomocą kilku prostych kliknięć. Dzięki niestandardowym plikom multimedialnym/profilom nośników, osadzonym w ustawieniach drukowania The Design Hub, użytkownicy mogą natychmiast drukować na różnych typach i rozmiarach nośników za pomocą jednego przycisku – nie trzeba być specjalistą. The Design Hub pozwala również użytkownikom monitorować poziom materiałów eksploatacyjnych podłączonych drukarek OKI i otrzymywać automatyczne powiadomienia o konieczności zakupu nowych materiałów eksploatacyjnych. Dzięki linkom do autoryzowanych partnerów firmy OKI, odbiór materiałów eksploatacyjnych jest równie prosty co ich zakup, co pozwala na nieprzerwane i bezproblemowe drukowanie.

ABBYY FineScanner to pierwszy inteligentny skaner mobilny wykorzystujący sztuczną inteligencję, który umożliwia skanowanie papierowych dokumentów, takich jak paragony, faktury oraz bony sprzedażowe, i uzyskiwanie doskonałych kopii cyfrowych do drukowania i przechowywania. Dzięki temu wybrana drukarka OKI jest wyposażona w inteligentne funkcje skanowania, co eliminuje konieczność inwestowania w duży skaner biurkowy lub urządzenie wielofunkcyjne.

Pakiet zawiera także różne nośniki do zastosowań charakterystycznych dla danego sektora oraz dostęp do wielu różnych szablonów i grafik, co pomaga firmom w szybkim dostosowaniu oznakowania i komunikacji, pozwalając uniezależnić się od kosztownych i nieterminowych usług dostawców zewnętrznych.

„Od początku pandemii skupiliśmy się na pomocy przedsiębiorstwom i organizacjom w dostosowaniu się do codziennych wyzwań, przed którymi stoją. Obejmuje to pomoc w reagowaniu na zmieniające się wymagania klientów poprzez oferowanie nowych usług, a także zapewnienie zaangażowania i bezpieczeństwa klientów przy jednoczesnym przestrzeganiu zmieniających się oficjalnych wytycznych” — mówi Pamela Ghosal, dyrektor generalna ds. komunikacji marketingowej w regionie EMEA w firmie OKI Europe Ltd. „W ciągu ostatnich 6 miesięcy nasze bezpłatne oznakowania i grafiki dotyczące dystansu społecznego pomogły ponad 700 firmom w bezpiecznej i efektywnej pracy. Rozumiemy trudności, z jakimi borykają się firmy, i jesteśmy zaangażowani we wspieranie jeszcze większej liczby firm w ramach kampanii „Adapt Today”. Niemal 80% działalności biznesowej zostało zakłócone przez pandemię koronawirusa1, dlatego umiejętność szybkiego dostosowania się do nadchodzących wydarzeń ma kluczowe znaczenie dla przetrwania. Pakiet Business Agility Pack zawiera oprogramowanie i narzędzia, które pomagają firmom zachować sprawność w trudnych czasach przez zwiększenie elastyczności, rzucając wyzwanie normom i osiągając większą samowystarczalność. Pomoże to w edukowaniu i angażowaniu klientów oraz wpłynie na podejmowane decyzje zakupowe poprzez szybkie i ekonomiczne tworzenie i drukowanie komunikacji wizualnej w profesjonalnej jakości, w firmie i na żądanie”.

Oferta dotyczy następujących drukarek OKI:

  • C612
  • C712
  • Seria C800 (C824, C834, C844)
  • Seria MC800 (MC853, MC873, MC883)
  • Pro9431 

Organizacje, które chcą skorzystać z oferty, mogą odwiedzić stronę www.oki.com/pl

* Obowiązuje regulamin. Podane wartości przybliżone.

1Cascade Insights, marzec 2020

***

O OKI Europe Ltd

OKI Europe Ltd to oddział OKI Data Corporation, globalnej marki działającej w sektorze biznesowym, która tworzy wydajne kosztowo, profesjonalne drukarki wewnętrzne, aplikacje i usługi, które mają zwiększać wydajność pracy firm dziś i jutro.

Spółka ma dobrze ugruntowaną pozycję wśród wiodących europejskich marek drukarek w kontekście wartości i liczby dostarczanych urządzeń. Przez ponad 60 lat OKI Europe dostarczała na całym świecie zaawansowane rozwiązania z dziedziny druku, wprowadzając rewolucyjne technologie wspierające potrzeby dużych i małych firm. Nasze pionierskie prace dotyczące opracowania cyfrowej technologii druku LED pozwoliły OKI zająć pozycję lidera rynku wysokiej rozdzielczości urządzeń drukujących, które są przyjazne dla środowiska.

Od czasu nabycia globalnego producenta drukarek wielkoformatowych, Seiko I Infotech Inc., jednostki zależnej Seiko Instruments Inc., OKI dostarcza precyzyjnie zaprojektowane systemy druku wielkoformatowego przeznaczone specjalnie na rynki oznakowania, graficzny, CAD oraz GIS, zapewniając niezrównaną w branży wydajność produkcji oraz jakość obrazu. Obejmująca cały region EMEA sieć autoryzowanych dystrybutorów i dealerów pozwala OKI Europe Ltd dostarczać pełną gamę rozwiązań z zakresu druku, w tym drukarki wielkoformatowe, tusze, nośniki, oprogramowanie, usługi montażu i wsparcia, jak również dzielenie się wiedzą i organizowanie szkoleń.

Oprócz szerokiej gamy nagradzanych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, OKI oferuje szeroką gamę usług wspierających optymalizację przepływów pracy związanych z drukiem i obiegiem dokumentów. W połączeniu ze zintegrowanym pakietem technologii programowych i narzędzi może to pomóc przedsiębiorstwom przejąć kontrolę nad kosztami druku i obiegu dokumentów w bezpiecznym środowisku – zarówno stacjonarnie w biurze, jak i na urządzeniach mobilnych i w chmurze.

Obecnie OKI Europe zatrudnia ponad 500 pracowników w 15 biurach i jest reprezentowana w 60 krajach w całym regionie EMEA.

OKI Data Corporation to jednostka zależna utworzonej w 1881 tokijskiej spółki Oki Electric Industry Co. Ltd., będącej pierwszym producentem urządzeń telekomunikacyjnych w Japonii.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.oki.com/pl

Translate »