FIRST SNOW nowy zapach od Victorinox

 

Zima jest jedną z najpiękniejszych pór roku – najbardziej tajemniczą, pobudzającą wyobraźnię, a z drugiej strony delikatną i spokojną. Za oknem widok spadających z nieba płatków śniegu, ukojenie i naturalne piękno – właśnie to było inspiracją marki Victorinox do stworzenia zapachu przypominającego wieczory skąpane w białym śniegu. Idealny na mroźne dni, które dzięki otulającemu, łagodnemu aromatowi przyniosą radość chwil i błogi spokój.

Zachwyć się chwilą

Inspirowany ciszą i bezruchem pierwszych płatków śniegu zapach emanuje spokojem i przywołując na myśl szwajcarski krajobraz skąpany w wieczornym świetle. First Snow przenosi w łagodną, zimową scenerię – oazę spokoju, w której można odpocząć, trzymając w ręku kubek rozgrzewającej herbaty i obserwując pobliskie drzewa tulone przez biały puch.

Nuta zapachowa

First Snow to nowy, niezwykle świeży zapach, który powstał z połączenia świeżych nut białej herbaty wzbogaconej o kojące akcenty delikatnego eukaliptusa. Łagodna i zmysłowa nuta serca złożona jest z organicznej esencji intensywnej wanilii i absolutu delikatnej pomarańczy. Kompozycja dopełniona nutami kremowego białego piżma oraz tajemniczego tonkowca wonnego stanowi bazę zapachu.

Perfumy First Snow 100 ml
270 zł
O MARCE VICTORINOX

Działająca od 1884 roku rodzinna firma Victorinox założona w Szwajcarii przez Karla Elsenera, zajmowała się początkowo produkcją noży. Międzynarodowym sukcesem marki była produkcja scyzoryków żołnierskich dla Armii Szwajcarskiej. Tak narodziła się ikona – legendarny szwajcarski scyzoryk, który ewoluował na przestrzeni lat. Obecnie znana na całym świecie marka Victorinox z ponad 130 letnią tradycją ma niezmienne wartości: jakość, funkcjonalność, innowacyjność oraz ikoniczny design. W oparciu o niezawodność i lata doświadczeń pracy z flagowym produktem, dziś portfolio marki uzupełniają takie produkty jak: walizki, zegarki, perfumy, torby, odzież, noże domowe i profesjonalne. Kultowy design, praktyczność i wysoka jakość zapewniają marce pozycję lidera na międzynarodowym rynku.

Dowiedz się więcej: victorinox.pl

Translate »