Fullsix Media wygrywa przetarg na globalną obsługę Pepco

Agencja Fullsix Media (spółka i brand w ramach Havas Media Group) zwyciężyła w przetargu na obsługę mediową wszystkich rynków, na których obecna jest marka Pepco.

W wyniku rozstrzygnięcia trwającego ponad 6 miesięcy przetargu Fullsix Media poprowadzi kompleksowe działania mediowe dla marki Pepco. Agencja, należąca do Havas Media Group, będzie odpowiedzialna za koordynację 15 rynków, na których obecna jest marka: Polska, Czechy, Rumunia, Słowacja, Węgry, Słowenia, Litwa, Łotwa, Estonia, Bułgaria, Włochy, Hiszpania, Austria, Serbia i Chorwacja, a także kolejnych, na których będzie rozwijało się Pepco. 

 Przy tak dużej skali rozwoju i intensywnej ekspansji na nowe kraje, Pepco potrzebuje partnerów, którzy dotrzymają nam kroku. Wyzwaniem jest dla nas również coraz większe zróżnicowanie rynków, na których otwieramy nasze sklepy i, choć nasza marka wszędzie ma tę samą ofertę i spójny komunikat do klienta, to jednak media powinny być odpowiednio dywersyfikowane. Jesteśmy przekonani, że wybrana przez nas agencja Fullsix Media posiada odpowiednie kompetencje, które takim wyzwaniom mogą sprostać – mówi Agnieszka Olejniczak, Dyrektor Marketingu Pepco.

Regionalny zespół ekspertów – kierowany przez HUB w Polsce – stworzył jedną z najlepszych strategii, zgodną z naszą wizją i filozofią Meaningful Brands. Jest ona ściśle związana z procesem Mx, czyli strategią tworzenia media experience, która pozwala nam wyjść daleko poza podstawowe elementy planowania mediów, stawiając na efektywne połączenie odbiorcy z kontekstem i treścią. Dzięki koordynacji wszystkich rynków przez polski zespół możliwa będzie jej spójna implementacja w całym regionie – komentuje Małgorzata Węgierek, CEO Havas Media Group.

Pepco to europejska sieć sklepów oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu. Firma z centralą w Polsce i notowana na Warszawskiej Giełdzie, jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Dziś może pochwalić się jedną z największych dynamik rozwoju w skali europejskiej – ponad 2600 sklepów, 23 000 pracowników i średnio 20 milionów klientów każdego miesiąca.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Grupa agencji specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands oraz najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania mediowe i marketingowo-technologiczne. W jej skład wchodzą niezależne podmioty: Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki działające w obszarze Digital Marketingu: Havas E-commerce, Ecselis (performance i multichannel), DBI (data driven marketing), Socialyse (social media i content marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Havas Intelligence (badania i strategia). Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

Translate »