Hotelowe pakiety od Triverna.pl

Z początkiem czerwca ruszyła kampania telewizyjna Triverna.pl – serwisu oferującego pakiety hotelowe w Polsce i za granicą. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Havas Media. 

Portal Triverna.pl wrócił z kampanią TV i zaprasza do skorzystania z pakietów hotelowych w Polsce i z granicą. Na stronie dostępna jest szeroka gama ofert promocyjnych, idealnych zarówno na długi, jak i krótki wypoczynek. W ramach serwisu można również skorzystać z bonu turystycznego. 

Sexy young woman, model posing near nice pool, wearing black stylish bikini, girl having fun in luxury spa hotel, resort. Good time on vacation, holiday, summer.

W ramach kampanii zaplanowano działania TV – spot 15” będzie emitowany na antenie TVN, kanałach tematycznych Polsatu oraz kanałach Premium TV. Kampania będzie trwała do 13 czerwca 2021. Spot wyprodukowała agencja: F25. Za planowanie, optymalizację oraz zakup mediów odpowiada Havas Media.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne podmioty – Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Socialyse (social media i content marketing). W ramach grupy działa także Havas E-Commerce oraz dział badań i strategii Havas Intelligence. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.