Hyundai Kona na nośnikach OOH

W maju rozpoczęła się kampania promująca nowy model Kona Electric na dużych nośnikach OOH. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.

Z początkiem maja wystartowała kampania reklamowa nowej Kony Electric, która jest pierwszym w pełni elektrycznym subkompaktowym SUV-em na rynku europejskim. Model łączy w sobie moc napędu elektrycznego ze stylistyką i przestronnością SUV-a.
Kampania reklamowa będzie prowadzona na dużych konstrukcjach outdoorowych (20x10m) zlokalizowanych przy autostradach oraz drogach szybkiego ruchu w całej Polsce. Działania rozpoczynają się w maju i potrwają całe wakacje, czyli do końca sierpnia. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Havas Media, za lokalizację kreacji odpowiedzialna jest agencja Opus B.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, businesses and people.
Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne domy mediowe Havas Media, Fullsix Media i Arena Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Affiperf (programmatic trading desk), Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (strategie komunikacji marek luksusowych i premium), Socialyse (butik kreatywny wykorzystujący siłę mediów społecznościowych), Havas X (dedykowane rozwiązania łączące trendy w mediach i technologii) oraz Havas Story Plantation (kompleksowe strategie kontentowe). W ramach grupy działa także Havas Sports & Entertainment – jednostka wyspecjalizowana w budowaniu zaangażowania marek w obszarze sportu i rozrywki oraz dział badań Intelligence Team. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm