Hyundai z kampanią promocyjną flagowca Tucson

Hyundai we wrześniu promuje model Tucson także w usportowionej wersji N Line oraz z napędem hybrydowym 48V. Za planowanie oraz zakup mediów w kampanii odpowiada agencja mediowa Havas Media.

Koreański producent we wrześniu stawia na promocję swojego flagowego modelu Tucson także w usportowionej wersji N Line oraz z napędem hybrydowym 48V. Wczoraj rozpoczęła się kampania promocyjna, która realizowana będzie w mediach digital oraz TV (od 7 września) i potrwa do 30 września. Za lokalizację i produkcję spotu TV odpowiada agencja ARTCORE, za zaplanowanie i zakup mediów oraz kreację digital odpowiedzialna jest agencja Havas Media.

Spot:  

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne podmioty – Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Socialyse (social media i content marketing). W ramach grupy działa także Havas Sports & Entertainment – jednostka wyspecjalizowana w budowaniu zaangażowania marek w obszarze sportu i rozrywki oraz dział badań Havas Intelligence. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.