Idea Creative Group zrealizowała wydarzenie dla marki Oriflame

Coroczny Bal Oriflame to moment, w którym spotykają się partnerzy biznesowi szwedzkiej firmy kosmetycznej, aby świętować swoje sukcesy. W tym roku celebracja odbyła się również pod hasłem 30-lecia obecności marki w Polsce. Za realizację techniczną oraz oprawę multimedialną wydarzenia odpowiadała agencja Idea Creative Group. 

Oriflame to firma kosmetyczna, budująca społeczność sprzedaży rekomendowanej, opartej na szwedzkich produktach. Coroczne bale od wielu lat wpisują się w kalendarz eventowy tej znanej marki. Tegoroczna edycja wydarzenia była tym bardziej wyjątkowa, ponieważ była jednym z zwiększych projektów organizowanych na żywo od czasu wybuchu pandemii. 

Impreza, znana jako Bal Oriflame, odbyła się w dniu 10 września br. w Radisson BLU SOPOT. Udział w wydarzeniu wzięło ponad 300 uczestników. Warto przypomnieć, że Bal Oriflame to wydarzenie o wieloletniej edycji, stanowiące platformę spotkań i dialogu partnerów biznesowych marki. Kluczowym momentem wyrarzenia jest zawsze celebracja sukcesów zgromadzonych gości. „Nie ma wątpliwości co do tego, że u podstaw źródeł wzmocnienia relacji w firmie są wydarzenia. Tym bardziej cieszymy się, że poprzez coroczny bal Oriflame mogliśmy wrócić do bezpośredniego kontaktu z liderami naszej marki. Bal to przede wszystkim celebracja ich sukcesów, a my bardzo cieszymy się, gdy widzimy wiele wyróżnianych osób na scenie, przynosząc źródło inspiracji i motywacji do dalszych działań” – mówi Małgorzata Giza, Junior Sales Support Manager Oriflame Polska. 

Pełną obsługę wydarzenia zapewniła agencja kreatywna Idea Creative Group, która postawiła na innowacyjne rozwiązania eventowe, zgodne ze strategią oraz charakterem marki Oriflame. Stąd też event odbył się w formacie Lumina Garden Gala, który łączył w sobie wysublimowaną stylistykę, zaczarowany klimat scenografii, wykwintne jedzenie, wspaniałą muzykę, a także koncepcję celebracji sukcesów. „Podobnie jak światło pomaga ludziom w ciemnościach dotrzeć do celu, tak nasz koncept to wyraz uznania i hołd dla uczestników Balu za ich wkład w funkcjonowanie marki” – tłumaczy Aneta Radzimirska, CEO w agencji Idea Creative Group. „Właśnie dlatego istotnym elementem całej koncepcji był oświetlony ogród, widoczny przez witryny Sali balowej, stanowiący przestrzeń tak chilloutową, jak i networkingową” – podkreśla Aneta Radzimirska. 

Podczas eventu nie zabrakło również wariacji świetlnych oraz takich atrakcji, jak występu Samiego Harba czy Kabaretu Paranienormalni z dedykowanym skeczem. 

Marka Oriflame to przede wszystkim ludzie, dla których filarem budowania trwałych relacji są spotkania. Dzięki takim wydarzeniom jak Bal Oriflame, mamy okazję celebrować sukcesy naszych Partnerów Biznesowych, wyróżnić ich na scenie przekazując podziękowanie za ich zaangażowanie i codzienną pracę. Bal jest także okazją do wspólnej zabawy liderów oraz ich osób towarzyszących” – podkreśla Luiza Kozłowska, Training And Sales Support Manager Oriflame Polska. 

Na koniec warto dodać, że wydarzenie poprowadził popularny aktor i prezenter, Andrzej Pieńko.  

Translate »