Idea Productions Poland edukuje pracowników oraz klientów wiodącej firmy IT

Agencja eventowa Idea Productions Poland odpowiadała za stworzenie multimedialnych materiałów edukacyjnych dla kontrahentów i pracowników jednego z największych krajowych dostawców rozwiązań IT. Zostaną one wykorzystane nie tylko w salonach sprzedażowych Klienta, lecz również i podczas szkoleń wewnętrznych dotyczących oferty B2C.

Dynamiczny rozwój nowych technologii wymusza na firmach IT ciągle doskonalenie technik sprzedażowych – umiejętność bowiem wyjaśniania zalet rozwiązań informatycznych, a także korzyści wynikających z ich implementacji to bez wątpienia istotne elementy składające się na finalne pozyskanie oraz utrzymanie stałych relacji z klientami.

Idea Production Poland już od dawna wspiera jedną z największych krajowych firm IT w walce o kolejnych kontrahentów, odpowiadając między innymi za tworzenie materiałów edukacyjnych na potrzeby wewnętrznych szkoleń firmowych. Tym razem przygotowane materiały dotyczyły wybranej grupy produktów – aplikacji typu B2C, ułatwiających nawiązywanie relacji na linii przedsiębiorstwo-konsument. Agencja odpowiadała za koncept merytoryczny oraz wybór i realizację formy prezentowanych treści.

Co ważne, materiał w postaci multimedialnych nagrań został również wykorzystywany w salonach sprzedażowych Klienta. Do celów reklamowych użyte zostały szeroko dostępne kanały promocji Klienta, w tym jego konto w popularnym serwisie YouTube.pl.

Idea Productions Poland to agencja świadcząca usługi w szeroko pojętej komunikacji. Zespół oferuje pełen pakiet działań w takich obszarach, jak między innymi eventy korporacyjne, eventy masowe, studio graficzne, motion, digital oraz PR. Więcej informacji na stronie https://ideapp.pl/.