Idea Productions Poland z wirtualnym studio dla branży farmaceutycznej

Od koncepcji, przez produkcję, po realizację – agencja Idea Productions Poland odpowiadała za kompleksowe przygotowanie spotkania online dla klienta z branży farmaceutycznej. To kolejne już tego typu wydarzenie, jakie marka IPP zrealizowała w formie wirtualnego studio w tym roku.

Agencja Idea Productions Poland zakończyła właśnie prace nad spotkaniem w formie wirtualnego studio dla klienta z branży farmaceutycznej. „Obecna rzeczywistość wymaga stałego śledzenia trendów rynkowych w ramach poszukiwania najskuteczniejszych rozwiązań komunikacyjnych z Klientem. Tym bardziej cieszy, że coraz więcej branż sięga po nowe technologie i włącza je w działania, mające na celu skuteczne dotarcie do grupy docelowej” – mówi Aneta Radzimirska, CEO w Idea Productions Poland.

Podczas wydarzenia nie zabrakło merytorycznych sesji online (między innymi w formie studium przypadków) z udziałem największych specjalistów branżowych. Z uwagi na rozbudowaną formę spotkania agencja skorzystała z własnych zasobów w zakresie obsługi programistycznej oraz studia graficznego i animacyjnego. „Do zadań naszej agencji należało pełne opracowanie koncepcji graficznej wydarzenia, a także oprawa techniczna oraz multimedialna i nadzór nad przebiegiem całości” – podkreśla Aneta Radzimirska. W tym miejscu należy dodać, iż studio powstało w oparciu o półokrągłe moduły diodowe, komunikujące się z owalem występującym w identyfikacji wizualnej marki. Do realizacji wykorzystano także oddzielne studio z ekranem greenbox, z którego transferowane były poszczególne elementy całości.

Na koniec warto podkreślić, iż powyższe wydarzenie stanowi kolejną już tego typu inicjatywę w tym roku, podczas której Idea Productions Poland sięgnęła po innowacyjne rozwiązanie z zakresu nowych technologii – przypomnieć tu bowiem należy m.in. projekt zrealizowany przez agencję dla DNB Bank Polska S.A., gdzie w wyniku współpracy powstał cykl sześciu spotkań online transmitowanych za pomocą Wirtualnego Studia.


Idea Productions Poland
to agencja świadcząca usługi w szeroko pojętej komunikacji. Zespół oferuje pełen pakiet działań w takich obszarach, jak między innymi eventy korporacyjne, eventy masowe, studio graficzne, motion, digital oraz PR. Więcej informacji na stronie https://ideapp.pl/.