INTERMARCHÉ ROZWIJA SIEĆ OTWIERAJĄC KOLEJNY SKLEP

Już od 21 października mieszkańcy Strzelec Opolskich mogą zrobić zakupy w nowym sklepie sieci Intermarché. Dzięki nowoczesnemu konceptowi Power, zastosowanemu w supermarkecie, oferta obejmuje szeroki wybór produktów świeżych, bio oraz fit, a otwarcie sklepu oznacza nowe miejsca pracy, dodatkowe wpływy do budżetu miasta z podatków oraz akcje społeczne organizowane przez Grupę Muszkieterów. Supermarket zlokalizowany jest przy ul. Stawowej 1 obok istniejącego już sklepu Bricomarché.

W bieżącym roku Grupa Muszkieterów otworzyła już trzy sklepy pod szyldem Intermarché, a 21 października uruchomiła czwartą lokalizację w Strzelcach Opolskich. Podczas wydarzenia otwarcia odwiedzający przez cały dzień mogą wziąć udział w rozmaitych konkursach prowadzonych przez konferansjera oraz otrzymać torby z drobnymi upominkami. Nowo otwarty sklep zatrudnia 32 pracowników, którzy przy 5 kasach będą obsługiwać klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00 oraz w niedziele handlowe od godziny 9:00 do 18:00. Powierzchnia supermarketu liczy ponad 1 300 m2, a parking przygotowany jest na 70 samochodów. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Strzelec Opolskich i okolic do naszego sklepu. Zaprojektowaliśmy go z myślą o wygodzie klientów i dołożymy wszelkich starań, by dostarczać im produkty z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. W asortymencie sklepu nie zabraknie towarów od lokalnych dostawców, a szeroka oferta umożliwi zrobienie niezbędnych zakupów.mówią Matylda i Maciej Pieczyńscy, właściciele sklepu Intermarché w Strzelcach Opolskich, i dodająZ Grupą Muszkieterów jesteśmy związani od ponad 20 lat. Bliska jest nam idea Grupy, bierzemy więc aktywny udział jej działaniu. W przeszłości pełniliśmy funkcje zarządcze w jej strukturach, naszą przyszłość wiążemy natomiast z rozwojem szyldu Intermarché. W naszym sklepie w Strzelcach Opolskich planujemy m.in. rozbudować obszar e-commerce i w 2022 uruchomić usługę Intermarché Drive.

Dzięki konceptowi Power, wyznaczającemu najwyższe standardy obsługi klientów Intermarché, w sklepie znalazły się wydłużone taśmy kasowe ułatwiające pakowanie zakupionych produktów. Odświeżono elewację budynku, a układ sklepu został zaprojektowany tak, by był jak najbardziej intuicyjny. Blisko wejścia znalazła się strefa świeżego ryneczku, a specjalne miejsce zaplanowano także na kulinarne inspiracje, ofertę promocyjną i sezonową. W asortymencie sklepu znajdują się towary od lokalnych dostawców (m.in. pieczywo, nabiał, produkty garmażeryjne, warzywa i owoce), a do dyspozycji klientów jest również piekarnia, wędzarnia i usługa rozbioru mięsa. Sklep przyjmuje płatności w formie bonów Grupy Muszkieterów oraz Sodexo.

Praktyczne informacje na temat Intermarché w Strzelcach Opolskich:

  • Adres sklepu: ul. Stawowa 1, 47-100 Strzelce Opolskie 
  • Data otwarcia: 21.10.2021, godz. 9:00 – 21:00
  • Godziny otwarcia: pon-sb: 7.00-21.00, ndz. handlowa: 9.00-18.00
  • Liczba pracowników: 32
  • Liczba kas: 5
  • Liczba referencji: 16 tys.
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo

Ważną korzyścią z otwarcia każdego nowego supermarketu Intermarché lub Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2020 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,8 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. na Liście 500 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (45. pozycja w 2020 r.), w rankingu „1 000 największych firm w Polsce” przygotowanym przez „Gazetę Finansową” (47. miejsce w 2020 r.) czy rankingu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronach: www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl 

Translate »