Jabra wprowadza do oferty lekki, przenośny, niedrogi i komfortowy zestaw słuchawkowy Evolve2 30 do produktywnej pracy

 • Zwiększający produktywność zestaw słuchawkowy w cenie poniżej 100 USD do elastycznej pracy w nowych warunkach
 • 2 mikrofony do wyjątkowej jakości rozmów i przetworniki 28 mm gwarantujące świetny dźwięk
 • Certyfikaty UC i Microsoft Teams dla jeszcze lepszej współpracy
 • Wskaźnik zajętości i konstrukcja izolująca od hałasu pomagają w koncentracji niezależnie od miejsca
 • Zaawansowany chipset umożliwia aktualizację oprogramowania
 • O 27% lżejszy od Evolve 30, zapewnia większy komfort noszenia przez cały dzień

Kopenhaga, Dania, 3 marca 2021 r. — Firma Jabra wprowadziła dziś do oferty zestaw słuchawkowy Jabra Evolve2 30 — najnowszy produkt z linii Evolve2. Evolve2 to nowa generacja linii Evolve, najlepiej sprzedających się i przodujących na rynku zestawów słuchawkowych UC od Jabra, które zwiększają produktywność pracy w biurze oraz w domu. Ten zestaw słuchawkowy został opracowany z myślą o współczesnym pracowniku umysłowym. Ułatwia współpracę, koncentrację oraz komfortową pracę przez cały dzień – a wszystko to w przystępnej cenie, zaledwie 352 PLN netto.

Problemy z produktywnością w nowej normalności

Nowa normalność przyniosła potrzebę hybrydowego podejścia do pracy, w którym kluczowym priorytetem jest elastyczność między pracą zdalną i pracą w biurze. Wykorzystanie rozwiązań do wirtualnej współpracy wzrosło z 14% w 2019 roku do 77% w roku 20203. Tymczasem dużym wyzwaniem dla firm pozostaje produktywność, której średni poziom spada wraz z geometrycznym wzrostem złożoności pracy. Decydującą rolę w przechodzeniu do elastycznego modelu miejsca pracy odgrywają zestawy słuchawkowe, w tym przystępny cenowo, lecz wysokiej klasy model Jabra Evolve 2 30.

Bezproblemowa współpraca i błyskawiczna koncentracja

Jabra Evolve2 30 to doskonała propozycja dla współczesnych elastycznych pracowników, którzy większość dnia spędzają przy biurku w hałaśliwym otoczeniu biurowym lub domowym. Współpraca i koncentracja to dwa filary skutecznej pracy biurowej, niezależnie od tego, gdzie się ją wykonuje.

Technologia wykorzystująca dwa mikrofony rejestruje czysty głos, dzięki czemu można uczestniczyć w rozmowach oraz spotkaniach online niezależnie od miejsca i zgodnie z wymaganiami kategorii Open Office. Także słuchany dźwięk — zarówno rozmów, jak i multimediów — jest wysokiej jakości, a to za sprawą przetworników o średnicy 28 mm i zaawansowanego chipsetu. Zestaw słuchawkowy Evolve2 30 jest też dostępny w wariancie z certyfikatem Microsoft Teams. Ma on specjalny przycisk do Microsoft Teams umożliwiający dołączanie do spotkań wirtualnych i ich opuszczanie jednym dotknięciem, a wysięgnikiem można błyskawicznie wyłączyć i włączyć mikrofon.

Jabra Evolve2 30 spełnia wymagania Microsoft Open Office na podstawie rygorystycznego testu skuteczności mikrofonu w zestawie słuchawkowym pod względem tłumienia hałasu z otoczenia i rozmów w biurze — zapewnia to skuteczność urządzenia w każdym otoczeniu. Zestaw słuchawkowy można łatwo połączyć w trybie plug and play ze wszystkimi urządzeniami przy użyciu wtyku USB Type-A lub Type-C, co maksymalizuje możliwości współpracy.

Evolve2 30 zaspokaja też oczekiwania związane z koncentracją i został przygotowany specjalnie do pracy w skupieniu niezależnie od miejsca. Owalne poduszki i ustawione pod kątem nauszniki zostały opracowane tak, by blokować hałas i zakłócenia dochodzące z zewnątrz. Jednostronny wskaźnik zajętości aktywuje się automatycznie podczas rozmowy, ale można go też włączyć ręcznie, by nikt nie przeszkadzał nam w wymagającej skupienia pracy.

Niezawodny, całodzienny komfort

Dyskomfort związany z długim noszeniem zestawu słuchawkowego może bardzo negatywnie wpływać na produktywność. Zestaw Jabra Evolve2 30 jest przystosowany ergonomicznie do długiego noszenia i równomiernie rozkłada nacisk na głowę. Poduszki zostały wykonane z wysokiej jakości pianki zapamiętującej kształt, która dostosowuje się do naturalnych konturów uszu i zmniejsza poczucie obciążenia głowy, dlatego urządzenie można nosić komfortowo przez cały dzień.

Niezwykle lekki zestaw słuchawkowy jest jednak nie tylko wygodny, ale i wytrzymały. Zarówno pałąk na głowę, jak i jego suwak w Evolve2 30 zostały wykonane ze stali nierdzewnej o znacznie większej wytrzymałości i elastyczności w porównaniu z poprzednim modelem, Evolve 30. Setki prób zrzutu i testów wytrzymałości wysięgnika gwarantują, że zestaw słuchawkowy będzie służyć użytkownikom długo, nawet pomimo wielogodzinnych okresów użytkowania.

Zwiększanie produktywności to bolączka każdej firmy — powiedział Holger Reisinger, starszy wiceprezes ds. rozwiązań biznesowych firmy Jabra. Cieszymy się z wprowadzenia do oferty naszego najnowszego produktu, który pomaga uniknąć rozpraszania uwagi w biurze, ale także podczas pracy hybrydowej. Jabra Evolve2 30 ma przystępną cenę, aby każdy użytkownik mógł korzystać z zalet najwyższej klasy współpracy, koncentracji i komfortu podczas pracy. Ten zestaw słuchawkowy stanowi doskonałą ilustrację powiedzenia, że praca to nie miejsce, do którego się chodzi, lecz to, co się robi.

Najważniejsze funkcje i dane techniczne:

 • Lekka konstrukcja zwiększająca komfort użytkowania: 125 g
 • Technologia 2 mikrofonów do rozmów i przetworniki 28 mm zgodne z wymaganiami Open Office
 • Certyfikaty UC i Microsoft Teams
 • Zaawansowany chipset umożliwiajacy aktualizację oprogramowania
 • Zintegrowany wskaźnik zajętości
 • Ulepszona konstrukcja izolująca od hałasu
 • Pałąk na głowę i suwak ze wzmocnionej stali zwiększające wytrzymałość
 • Specjalny przycisk Microsoft Teams w wariancie MS zestawu słuchawkowego
 • Jabra Direct, Xpress
 • Ekologiczne opakowanie z materiałów nadających się do recyklingu

Dostępność

Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve2 30 trafi do sprzedaży w marcu 2021 r. u wybranych partnerów sprzedażowych. Evolve2 30 będzie dostępny w kolorze czarnym.

Evolve2 30 STEREO — rekomendowana cena rynkowa 397 PLN (netto)

Evolve2 30 MONO — rekomendowana cena rynkowa 352 PLN (netto)

Więcej informacji o ofercie Jabra można uzyskać pod adresem www.jabra.com/evolve

O Jabra

Jabra to wiodąca na świecie marka rozwiązań audio, wideo i do współpracy – stworzona z myślą o wzmocnieniu pozycji konsumentów i firm. Będąc dumnym członkiem GN Group nie ustajemy w wysiłkach, by ludzie mogli słyszeć więcej, robić więcej, a tym samym stać się kimś więcej niż kiedykolwiek było to możliwe. Doskonałe produkty Jabra to wynik 150-lat pionierskiej  pracy. Dzięki temu doświadczeniu możemy tworzyć zintegrowane zestawy słuchawkowe i narzędzia komunikacyjne dla firm z sektora call center, biur i współpracy, które pomagają profesjonalistom pracować wydajniej z dowolnego miejsca; oraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, w tym douszne, które pozwalają konsumentom cieszyć się połączeniami, muzyką oraz multimediami. Grupa GN, założona w 1869 roku, działa w 100 krajach na świecie, oferując innowacyjność, niezawodność oraz wygodę użytkowania. GN zatrudnia 6500 osób, a jej roczny przychód wyniósł w 2020 roku 13,4 mld DKK. Marka Jabra zatrudnia 1900 osób, a jej przychody to ok. 8,7 mld DKK. Grupa GN jest notowana na giełdzie Nasdaq w Kopenhadze.   

GN sprawia, że życie brzmi lepiej. www.jabra.pl

© 2021 GN Audio A/S. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jabra® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy GN Audio A/S. Wszystkie inne znaki towarowe zawarte w niniejszym dokumencie należą do ich właścicieli (projekt i specyfikacje mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia).

Translate »