Kabanosy Kurpiowskie Specjały ZM Pekpol nagrodzone Brązową Perłą Rynku FMCG 2021

Linia kabanosów Kurpiowskie Specjały ZM Pekpol została doceniona i nagrodzona w konkursie Perły Rynku FMCG 2021. Eksperci wyróżnili dwa rodzaje kabanosów: kabanosy z dodatkiem jałowca i kabanosy z kaczki, przyznając im Brązową Perłę w kategorii Kabanosy i Przekąski mięsne. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 7 września, w hotelu Double Tree Hilton, w Warszawie.

Kabanosy Kurpiowskie Specjały zostały przygotowane z najwyższej jakości mięsa wieprzowego z dodatkiem kompozycji naturalnych przypraw, w oparciu o receptury, zaczerpnięte z tradycji regionu. Cieszymy się, że nasze produkty zostały docenione przez ekspertów jako najlepsze nowości produktowe w kategorii Kabanosy i Przekąski mięsne. Wiemy, że Polacy uwielbiają kabanosy, dlatego systematycznie rozwijamy portfolio mięsnych przekąsek. Są świetną przegryzką w szkole, pracy, na wyciecze – szybko zaspokajają głód i dodają energii, a także są uzupełnieniem stołu biesiadnego – mówi Małgorzata Wódkiewicz, kierownik marketingu ZM Pekpol Ostrołęka. 

Badanie „Perły Rynku” to prestiżowy, ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, w którym fachowcy z handlu wskazują najbardziej udane nowości spożywcze.

O firmie:

ZM „Pekpol Ostrołęka” to producent wysokiej jakości wyrobów mięsnych, będący na polskim rynku 45 lat. ZM „Pekpol Ostrołęka” prowadzą aktywność zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Firma eksportuje swoje produkty do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia i innych. Gama wyrobów jest bardzo szeroka: wędzonki, kiełbasy cienkie, wędliny podrobowe oraz wyroby blokowe. Sztandarowym produktem są parówki „Paryżanki”, które już po raz trzeci zdobyły laur konsumenta NAJLEPSZE W POLSCE. ZM „Pekpol Ostrołęka” wciąż rozszerza ofertę, dostosowując ją do potrzeb rynku, unowocześnia linie produkcyjne, wprowadzając nowe technologie.  

 Więcej na: www.pekpol.pl