Kalejdoskop Wrażeń w Krakowie Gotowy pomysł na rodzinne wakacje w stolicy Małopolski

Właśnie rozpoczynają się oczekiwane wakacje. Im więcej ciepłych, słonecznych dni, tym większa ochota Polaków na spędzenie urlopu w kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, hotel Mercure Kraków Stare Miasto wraz ze swoimi partnerami przygotował Krakowski Kalejdoskop Wrażeń – gotowy plan na rodzinny pobyt w Krakowie. W ofercie znajdziemy interesujące parki rozrywki, muzea, miejsca do zwiedzania, baseny i nie tylko. W ramach całego ekosystemu atrakcji goście mogą liczyć na liczne rabaty i dodatkowe niespodzianki. 

Ostatni rok był wymagający dla miłośników podróżowania, jednak wraz z luzowaniem obostrzeń i wzrostem temperatury, Polacy zaczęli aktywnie planować letnie podróże. Zainteresowanie ofertą hoteli jest tak duże, że tegoroczne wakacje mogą być rekordowe pod względem liczby krajowych urlopowiczów.

Mercure Kraków Stare Miasto wraz z lokalnymi partnerami zorganizował dla gości szereg interesujących rozrywek. Autorska inicjatywa, nazwana Krakowskim Kalejdoskopem Wrażeń, zapewni rozrwywkę całej rodzinie. Na wejściówki do części miejsc dostępne są także pakiety zniżek. Spośród wielu rekomendowanych miejsc warto wymienić takie, jak Park Wodny, Park Rozrywki Energylandia, Papugarnia, Park Trampolin, Muzeum Figur Woskowych czy Muzeum Obwarzanka. Dla spragnionych wypoczynku czekają z kolei ogród botaniczny, grota solna, zalew Bagry oraz Park Jordana. Co więcej, zespół hotelu Mercure Kraków Stare Miasto stworzył na dziedzińcu tajemniczy ogród. Jest to specjalna strefa, w której można zaznać relaksu w kameralnej atmosferze. Przyjemność dla podniebienia zapewnia zaś restauracja Winestone oferująca nowe, letnie menu.

Jesteśmy u progu prawdziwych, tak długo wyczekiwanych wakacji. Aby stworzyć naszym gościom najlepsze warunki do rodzinnego wypoczynku i zapewnić codzienną dawkę przygód dla całej rodziny, stworzyliśmy autorski Krakowski Kalejdoskop Wrażeń – ekosystem siatki naszych partnerów. Codzienna dawka szytej na miarę rodzinnej przygody to atrakcyjne rabaty u naszych partnerów dostępne dla gości naszego hotelu. – podkreśla Tomasz Schweda, Dyrektor Generalny Mercure Kraków Stare Miasto.

Przy wyborze atrakcji szczególną uwagę zwróciliśmy na to, aby nasze propozycje spędzania czasu wolnego były interesujące zwłaszcza dla najmłodszych gości – dodaje.

Sam hotel został doskonale przygotowany z myślą o rodzinach z dziećmi. Na miejscu goście mogą liczyć m.in. na szeroki wybór pokoi dla rodzin (w tym wybrane pokoje z widokiem na bajkowy mural), upominki dla pociech, menu dziecięce w restauracji, projekcje bajek i filmów familijnych, wypożyczalnię rowerów czy smocze animacje podczas śniadań. Cała oferta hotelu i jego partnerów daje możliwość przyjemnego spędzenia urlopu razem z bliskimi. By móc z niej skorzystać, wystarczy zarezerwować swój pobyt w Mercure Kraków Stare Miasto. W hotelu honorowane są bony turystyczne. 

Krakowski Kalejdoskop Wrażeń to gotowa propozycja radosnego, rodzinnego urlopu. Lista atrakcyjnych miejsc do odwiedzania oszczędza czas, który można przeznaczyć na pełniejsze skorzystanie z wakacji i celebrację wspólnych chwil.

***

O Accor

Accor jest wiodącą grupą hotelarską na świecie oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w ponad 5 100 hotelach, kurortach i rezydencjach oraz 10 000 obiektach gastronomicznych w 110 krajach. Grupa dysponuje jednym z najbardziej zróżnicowanych i w pełni zintegrowanych ekosystemów hotelarskich obejmujących szerokie portfolio marek segmentu luxury, premium, midscale i economy z unikalnymi konceptami. Wyjątkowe i unikalne doświadczenia uzupełnia oferta rozrywkowa, bary i restauracje, markowe rezydencje prywatne, współdzielone obiekty noclegowe, consierge, przestrzenie co-workingowe i wiele innych. Accor wyróżnia się niezastąpionym portfolio charakterystycznych marek i zespołem liczącym ponad 260 000 osób na całym świecie. Dodatkowo Grupa oferuje wszechstronny lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless, o korzyściach którego przekonało się już ponad 68 milionów członków z całego świata. ALL jako codzienny towarzysz hotelowych gości pozwala na wzbogacenie pobytu o dodatkową wartość i przeżycia związane z szeroką gamą benefitów, usług i doświadczeń. Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity, RiiSE i inicjatywę ALL Heartist Fund pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez gwarancję wysokiej etyki biznesowej, odpowiedzialność względem turystyki i ekologii, zaangażowania w społeczność, zróżnicowanie i inkluzyjność. Założona w 1967 roku spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie: group.accor.com. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas na Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram.