Kaufland i Everli rozszerzają współpracę o nowe lokalizacje

Od środy 7 lipca mieszkańcy kolejnych miast będą mogli zrobić zakupy w Kauflandzie z dostawą do domu przez Everli. Współpraca została poszerzona o sklepy między innymi w Chorzowie, Radomiu, Kielcach oraz Olsztynie. Dzięki tej coraz popularniejszej usłudze ulubione produkty spożywcze klientów mogą być pod ich drzwiami nawet w ciągu trzech godzin od złożenia zamówienia. 

Close Up Of Woman Wearing N95 Medical Face Mask

Do tej pory zakupy przez internet za pośrednictwem aplikacji Everli mogli robić mieszkańcy 25 miast w całej Polsce. Od 7 lipca liczba lokalizacji oferujących tę usługę wzrośnie do 34. Na mapie zakupów on-line pojawią się: Chorzów, Kielce, Legionowo, Mysłowice, Olsztyn, Radom, Siemianowice Śląskie, Swarzędz oraz Wołomin, gdzie Kaufland posiada w sumie  10 marketów. 

Zrobienie zakupów za pośrednictwem aplikacji Everli jest niezwykle proste. Wystarczy zainstalować aplikację na swoim telefonie lub skorzystać ze strony internetowej – www.everli.pl. Następnie, po podaniu adresu dostawy i upewnieniu się, że znajduje się on w obszarze obsługiwanym przez Everli, można przystąpić do kompletowania koszyka zakupów. Klienci mogą wybierać spośród ponad 6200 produktów dostępnych na internetowych półkach Kauflandu. Zamówienia on-line można składać przez całą dobę, a dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku, a także w soboty w godzinach: 8:00 – 23:00 oraz w niedziele handlowe. Termin dostawy produktów można wyznaczyć nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Zamówienia dostarczane są w promieniu ośmiu kilometrów od wybranego marketu Kaufland. Standardowy koszt dostawy wynosi 9,90 zł. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy posiadają karty lojalnościowej PAYBACK, sieć Kaufland już w kwietniu umożliwiła kupującym za pośrednictwem Everli zbieranie punktów PAYBACK. Teraz z tej możliwości będą mogli skorzystać również mieszkańcy miast, w których od 7 lipca wystartuje dostawa zamówień on-line z Everli. Zebrane punkty będzie można wymieniać na zakupy wyłącznie w stacjonarnych sklepach sieci. 

  

INFORMACJA O KAUFLAND

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 132 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 227 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników. 

Asortyment sklepów Kaufland liczy kilkanaście tysięcy produktów. Sieć koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych – owoców i warzyw, produktów mlecznych, a także mięsa, wędlin, serów i ryb.

Kaufland realizuje swoją misję w oparciu o cztery fundamentalne wartości, którymi są: jakość, wybór, cena
i prostota. Jako firma odpowiedzialna społecznie, w ramach strategii CSR pn. „Zróbmy to razem”, Kaufland podejmuje oraz wspiera szereg działań mających na celu m.in. promowanie zdrowego odżywiania, wsparcie polskich producentów jak również szerzenie proekologicznych rozwiązań.