„Kierunki 2021” z agencją Idea Creative Group

Za nami konferencja online organizowana przez DNB Bank Polska S.A. „Kierunki 2021. Nowy Plan Marshalla. Odbudowa polskiej gospodarki po Covid-19″. Za realizację wydarzenia w wirtualnej przestrzeni odpowiadała agencja Idea Creative Group.

Pandemia sprawiła, iż wiele gospodarek tak aktualnie potrzebuje, jak i w dłuższej perspektywie potrzebować będzie ogromnego wsparcia inwestycyjnego. Instrumentem, w którym upatruje się źródła ożywienia gospodarczego, jest europejski budżet w ramach tzw. Nowego Planu Marshalla. Czy ten największy w historii budżet unijny będzie dla Polski szansą na odbudowę gospodarki po pandemii oraz pozwoli na przyspieszenie cyfrowe i zieloną transformację? Na to i wiele innych pytań odpowiadali prelegenci już 9. konferencji DNB Bank Polska S.A.Kierunki 2021. Nowy Plan Marshalla. Odbudowa polskiej gospodarki po Covid-19“.

„DNB Bank Polska S.A. – jako specjalistyczny bank korporacyjny – jest animatorem merytorycznych spotkań i wydarzeń z cyklu Kierunki, podczas których prezentowane i dyskutowane są, kluczowe dla poszczególnych sektorów gospodarki, kwestie, trendy czy analizy. W tym roku Kierunki odbyły się w Wirtualnym Studiu DNB, podobnie, jak nasze pomniejsze spotkania sektorowe. Ta nowoczesna i atrakcyjna dla uczestników formuła pozwoliła nam zarówno na realizację dotychczasowej strategii marketingowej, w tym działań z zakresu content marketingu, a także przyczyniła się do wzmocnienia pozytywnego wizerunku marki, która reaguje elastycznie i odpowiedzialnie.” – mówi Agnieszka Stryjecka, Marketing & PR Manager w DNB Bank Polska.

Za techniczną realizację wydarzenia oraz nadzór nad przebiegiem całości odpowiadała Idea Creative Group. „Nasza agencja stawia na rozwiązania niezawodne oraz nowatorskie. Dlatego w trosce o jakość spotkania oraz komfort jego uczestników sięgnęliśmy po nowe technologie w formie wirtualnego studia, zbudowanego z modułów diodowych. Osadzony tu innowacyjny content animacyjny z elementami 3D pozwolił na osiągnięcie w pełni zdigitalizowanej i niezwykle nowoczesnej przestrzeni.” – mówi Aneta Radzimirska, CEO w Idea Creative Group.

Co ważne, realizacja odbyła się na specjalnie zaprojektowanej platformie internetowej, spełniającej wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Jej unikale rozwiązania technologiczne pozwoliły na zdalne dołączanie do konferencji tak panelistów, jak i samych uczestników.

Agencja zapewniła również nowoczesną oprawę graficzną oraz multimedialną wydarzenia. Nie zabrakło tu specjalnej, rozbudowanej oprawy wizji – w tym czołówki, jingli oraz wirtualnego ekranu do prezentacji.

Cyfrowa rewolucja to już nie melodia przyszłości, a rzeczywistość, w jakiej się aktualnie znajdujemy. Cieszę się, że wraz z agencją Idea Creative Group możemy być jej częścią. Nic tak bowiem nie pobudza potencjalnych inwestycji, jak nowoczesne technologie, które pozwalają firmom zarówno pozostać w stałym kontakcie ze swoim otoczeniem, jak i budują ich przewagę rynkową.” – podkreśla Aneta Radzimirska.

Idea Creative Group to agencja świadcząca usługi w szeroko pojętej komunikacji. Działania Idea Creative Group osadzone są na czterech filarach: idea events (organizacja wydarzeń offlinowych), idea events online (transmisje online, produkcje hybrydowe oraz telewizyjne), idea digital (projektowanie i stawianie stron www, kampanie bannerowe, działania w social mediach, influencer marketing, aplikacje) oraz idea communication (strategia komunikacyjna, zintegrowane kampanie reklamowe).