Kłajpeda dołącza do portfolio hoteli Mercure na Litwie

ACCOR, WIODĄCA ŚWIatowa GRUPA hotelarska, nieustannie ROZWIJA PORTFOLIO marek ekonomicznych w rejonie Bałtyku. GRUPA PODPISAŁa właśnie UMOWĘ NA NOWY HOTEL MERCURE W KŁAJPEDZIE NA LITWIE. Obiekt przywita pierwszych GOŚCI już za miesiąc.

Dzięki stabilnej ofercie na kluczowych rynkach, Accor cały czas umacnia i poszerza portfolio uznanych marek hotelowych na całym świecie. Dzięki podpisanej umowie z UAB Ramisis Pamarys, do portfolio hoteli grupy na Litwie, dołączy nowy obiekt działający pod marką Mercure. Hotel zaoferuje 74 komfortowe, nowoczesne i odnowione pokoje oraz restaurację z barem. Do dyspozycji gości znajdzie się także strefa relaksu i przestrzeń konferencyjna. 

Inwestorem nowego hotelu Mercure została spółka UAB Ramusis Pamarys. To drugie, po Mercure Ryga, partnerstwo Accor z firmą. Co więcej, partnerzy współpracują  nad kolejnym projektem hotelowym w regionie, który wzbogaci wspólne doświadczenia i portfolio.

Inwestycja daje nam znakomitą okazję do poszerzenia portfolio Mercure na Litwie. Cieszymy się, że możemy wprowadzić tę wiodącą markę hotelarską do Kłajpedy. Nowy hotel charakteryzuje się doskonałą lokalizacją w samym sercu miasta. Malownicze otoczenie starówki i centrum sprawia, że jest to doskonały początek podróży w odkrywaniu litewskiej kultury i tradycji. Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z UAB Ramisis Pamarys zaowocuje dalszym wspólnym rozwojem portfolio Accor w regionie – powiedziała Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager, Accor Eastern Europe.

Wyznawana przez nas zasada jest prosta – witamy Cię z uśmiechem, śpisz w najwygodniejszym łóżku z miękką pościelą, i delektujesz się pysznymi lokalnymi smakołykami. To prawdziwa szczera gościnność. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo czy turystycznie, w naszych hotelach zadbamy o to, aby Twój pobyt był perfekcyjny – mówi Monika Levickyte, dyrektor Ramusis Pamarys.

Hotel Mercure Kłajpeda Center mieści się przy ulicy Sauliu 28, nieopodal samego serca Kłajpedy. Otwarcie hotelu planowane jest na październik 2021 roku. 

O Mercure

Mercure to wyjątkowa marka hoteli ze średniego segmentu, która łączy siłę międzynarodowej sieci z prawdziwie lokalnymi doświadczeniami. Niezmienne zaangażowanie i dbałość o wysoką jakość gwarantują spójny i niezawodny standard obsługi we wszystkich placówkach Mercure na całym świecie. Unikalny wystrój każdego hotelu odzwierciedla odrębny charakter i kulturę jego lokalizacji. Dzięki wykraczaniu poza ramy zwyczajności, zespół Mercure słynie ze swojej pasji, entuzjazmu i ciepła. Jednocześnie dzieli się swoją wiedzą na temat regionu, zabawiając gości opowieściami o historii i lokalnym folklorze. Hotele Mercure są dogodnie zlokalizowane w centrach miast, nad morzem i w górach, liczą ponad 824 placówek w 62 krajach.

O ACCOR

Accor jest wiodącą grupą hotelarską na świecie oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w ponad 5 100 hotelach, kurortach i rezydencjach oraz 10 000 obiektach gastronomicznych w 110 krajach. Grupa dysponuje jednym z najbardziej zróżnicowanych i w pełni zintegrowanych ekosystemów hotelarskich obejmujących szerokie portfolio marek segmentu luxury, premium, midscale i economy z unikalnymi konceptami. Wyjątkowe i unikalne doświadczenia uzupełnia oferta rozrywkowa, bary i restauracje, markowe rezydencje prywatne, współdzielone obiekty noclegowe, consierge, przestrzenie co-workingowe i wiele innych. Accor wyróżnia się niezastąpionym portfolio charakterystycznych marek i zespołem liczącym ponad 260 000 osób na całym świecie. Dodatkowo Grupa oferuje wszechstronny lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless, o korzyściach którego przekonało się już ponad 68 milionów członków z całego świata. ALL jako codzienny towarzysz hotelowych gości pozwala na wzbogacenie pobytu o dodatkową wartość i przeżycia związane z szeroką gamą benefitów, usług i doświadczeń. Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity, RiiSE i inicjatywę ALL Heartist Fund pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez gwarancję wysokiej etyki biznesowej, odpowiedzialność względem turystyki i ekologii, zaangażowania w społeczność, zróżnicowanie i inkluzyjność. Założona w 1967 roku spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie: group.accor.com. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas na Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram.

O UAB RAMUSIS PAMARYS

Ramusis Pamarys jest firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej, z wieloma udanymi projektami w regionie. Ambicją i filozofią firmy jest poszerzanie portfolia obiektów hotelowych i nieustanne zapewnianie gościom możliwie najlepszych warunków pobytu, spełniających oczekiwania każdego podróżnika.