Kolejne transakcje Kancelarii Brochocki

Mimo pandemii w Kancelarii Brochocki dużo się dzieje na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych – kolejni najemcy wynajęli nowe powierzchnie.

Agencja marketingowa Keino Group wynajęła 418 mkw. w budynku biurowym Portico Office Center, który cechuje nowoczesna, modernistyczna architektura oraz wysoki standard wykończenia. Nowa siedziba firmy znajduje się przy ul. Spokojnej 5.  

Q-Value S.A., firma działająca na rynku pośrednictwa finansowego, wynajęła przestrzeń biurową w 35-kondygnacyjnym budynku biurowym Widok Towers przy Al. Jerozolimskich 44. Spółka zajmie 360 mkw. 

TSC Sp.z o.o. z branży papierniczej wprowadziła się na powierzchnię 416 mkw. do biurowca należącego do Echo Investment w wielofunkcyjnej inwestycji Moje Miejsce, która zlokalizowana jest na warszawskim Dolnym Mokotowie. 

Poufny klient z branży energetycznej wynajął około 300 mkw. w zabytkowej i zrewitalizowanej kamienicy biurowej w budynku Smolna 40.  

Wilhelm Rosenbrock wynajął powierzchnię 115 mkw. w kompleksie biurowym SBridge Office Park, który znajduje się przy Wale Miedzeszyńskim 608.

King of Cotton wynajął powierzchnię 100 mkw. Klifie przy ul. Okopowej 58/72  

Translate »