Koncert przy centrali SPAR w Poznaniu 100-lecie Osiedla Podolany

W sobotę 21 sierpnia przed centralą firmy SPAR w Poznaniu przy ul. Druskienickiej 12 odbędzie się koncert z okazji 100-lecia Osiedla Podolany. Muzycznymi gwiazdami będą Mezo, ENEJ i Sarsa, a wstęp jest wolny dla wszystkich. Koncert organizowany jest ze środków budżetu obywatelskiego przez lokalnych działaczy we współpracy z Estradą Poznańską. SPAR jest głównym partnerem imprezy, udostępnia teren i zapewnia garderoby dla gwiazd. Dla publiczności dostępna będzie woda marki SPAR, balony dla dzieci oraz kupony na darmową kawę lub hot doga w sklepie EUROSPAR przy ul. Druskienickiej za zakupy powyżej 50 PLN.

 “Sklepy SPAR to przede wszystkim placówki lokalne, blisko domu i blisko klienta, prowadzone przez polskich, lokalnych przedsiębiorców. Współpraca z sąsiadującymi społecznościami jest więc dla nas priorytetem. Nasi partnerzy detaliczni dają pracę mieszkańcom i starają się spełnić oczekiwania konsumentów w regionie. Chcemy dzielić radości i czas wolny z naszymi klientami, dlatego chętnie angażujemy się w lokalne imprezy. Koncert w Poznaniu to inicjatywa obywatelska – tym bardziej ważna dla budowania dobrych relacji w całej społeczności. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i turystów do wspólnej zabawy”– podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep SPAR.

Sieć SPAR rozpoczęła nową, ogólnopolską akcją lojalnościową. Klienci sklepów SPAR będą mogli za zebrane znaczki odebrać rabat aż do 78% na produkty premium marki vivo od Villeroy&Boch Group. W skład zastawy wchodzą klasyczne talerze oraz eleganckie i ponadczasowe sztućce ze stali nierdzewnej. Akcja jest dostępna wyłącznie w sieci SPAR i potrwa do 12 października, a wydawanie nagród do 19 października 2021 roku. Klienci mogą kupić dowolną liczbę produktów w ramach promocji, aby skompletować całą zastawę stołową vivo.

Więcej informacji na stronie www.spar.pl

 

The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.