Kosmiczna przygoda dla dzieci w NYX Hotel Warsaw

Już 25 lipca odbędą się kolejne zajęcia dla najmłodszych w ramach akcji NYX Hotel Warsaw for Kids. Tym razem będą to warsztaty z robotyki dla dzieci od 6 roku życia. Wstęp jest bezpłatny.

Wakacje to wyczekiwany moment dla dzieci i młodzieży, a dla rodziców to nie lada wyzwanie, jak zorganizować pociechom czas, szczególnie w mieście. Wyjazdy kolonijne, obozy zajmują tylko część wakacyjnego czasu. Nie ma szkoły, a dzieci szybko się nudzą. NYX Hotel Warsaw wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych i ich rodziców i zaprasza na cykl spotkań pod hasłem „NYX Hotel Warsaw for Kids”. Każdez wydarzeń poświęcone jest innej tematyce. Już 25 lipca, w niedzielę od 12.00 na dzieci od 6 roku życia będzie czeka niesamowita przygoda. Hotel organizuje ciekawe zajęcia dla małych pasjonatów robotyki, podczas których dzieci poznają proste języki programowania do “ożywienia” zbudowanych z klocków LEGO Mindstorms EV3 robotów. Fani kosmosu także znajdą tutaj coś dla siebie, ponieważ wspólnie będzie można zbudować najprawdziwszego łazika marsjańskiego. Takie zajęcia to prawdziwa przygoda połączona z nauką i zabawą, która pozwala rozwijać pasję i zainteresowania małych odkrywców.

Zajęcia będą też fantastyczną przygoda dla rodziców, bowiem NYX Hotel Warsaw to przestrzenie ozdobione inspirującymi muralami, fotografiami i instalacjami uznanych artystów z obszaru street art. Artystyczna podróż wnętrzami hotelu zaczyna się jeszcze przed głównym wejściem. Prawie w progu wita gości „Monolit”, praca Mariusza Tarkawiana – jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów swojego pokolenia. Tytuł instalacji jest jednocześnie trafnym opisem formy, ale to treść jest tutaj kluczowa. Ten podświetlany równoległobok zdobią sceny z komiksów i filmów science fiction. 

Być może zajęcia z robotyki dla dzieci będą początkiem do wejścia w ten świat bardziej i w przyszłości pozwoli tworzyć takie właśnie dzieła?

Co: warsztaty z robotyki dla dzieci

Gdzie: NYX Warsaw Hotel, ul. Chmielna 71

Kiedy: 25 lipca, niedziela, w godzinach 12.00 – 14.00

Wstęp bezpłatny!

***********************************************

O nas

LEONARDO HOTELS CENTRAL EUROPE, z siedzibą w Berlinie odpowiada za portfolio hoteli w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Hiszpanii i we Włoszech. Portfolio hoteli, prowadzących działalność w 8 krajach i 37 regionach, obejmuje 82 hotele z 14 285 pokojami. Rodzina marek składa się z Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels i NYX Hotels by Leonardo Hotels. Centralnie zlokalizowane, znane są z wysokiej jakości i standardów usług, a także ze stylowego wystroju wnętrz z regionalnym wyczuciem. 

W każdym z hoteli Leonardo goście oraz ich osobiste zapotrzebowania i życzenia znajdują się w centrum uwagi – taktownie i z dbałością o wszystkie drobne szczegóły, które sprawiają, że pobyt gości jest wyjątkowy. To zawsze kształtowało wizerunek naszej firmy. Tutaj każdy może się zrelaksować i poczuć swobodnie, niezależnie od tego, czy celem jego podróży jest praca czy wypoczynek.

Leonardo Hotels Central Europe jest częścią grupy hotelowej Fattal, która została założona w 1998 roku przez Davida Fattala. Charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, 217 hoteli z 42 000 pokojami w 106 miejscach docelowych i 19 krajach jest obsługiwane w Europie i Izraelu. Portfolio marki obejmuje: Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels, NYX Hotels by Leonardo Hotels, Jurys Inn, Apollo Hotels oraz Herods. Izraelska grupa hotelowa jest notowana na giełdzie w Tel Awiwie (TASE). www.leonardo-hotels.com