Łapsy prażynki – NOWOŚĆ w dwóch nowych smakach!

Przyłącz się do drużyny „Łapserdaków” i dziel się z przyjaciółmi tym, co lubisz!

Zaczynamy wielkie odliczanie do wiosny! A to oznacza mnóstwo niesamowitych przygód na świeżym powietrzu. Razem z przyjaciółmi będzie można pojeździć na rowerze, zagrać w piłkę, czy wybrać się do lasu na pieszą wędrówkę. Podczas tych wesołych eskapad na pewno najdzie nas ochota na sycącą przekąskę. Prażynki Łapsy o ciekawym kształcie, to nowość, która nie tylko zaspokoi głód i doda energii na dalsze wyzwania, ale także będzie świetną okazją, aby wspólnie z kumplami zrobić sobie przerwę i zjeść coś pysznego. Łapsy już teraz w dwóch nowych smakach – solonym i o smaku ketchupu. Podziel się z bliskimi tym, co lubisz!

Gdy wybieramy się na wycieczkę, do parku, czy po prostu spotykamy się w miłym gronie warto mieć 
zawsze ze sobą smaczną przekąskę. Każdy przecież wie, że dzielenie się czymś pysznym i pozytywnym, to świetny początek nowej przyjaźni, czy kolejnej szalonej przygody. Łapsy prażynki solone oraz o smaku ketchupu to idealny przysmak dla całej drużyny młodych odkrywców. Mają poręczne, wygodne opakowanie, oryginalny kształt, a przede wszystkim chrupią w ustach jak żadne inne!

Prażynkowa drużyna „Łapserdaków” czeka na kolejne wyzwania! Gdzie tym razem zawędrują te dzielne straszki? Może pojawią się na boisku do koszykówki, w skateparku, a może podczas wieczoru z grami planszowymi? Jedno jest pewne, żadna świetna zabawa nie może się obejść bez tej pysznej przekąski, która wybucha feerią ulubionych smaków. Łapsy prażynki solone i o smaku ketchupu – najlepsze chwile w gronie przyjaciół!

Łapsy prażynki o smaku ketchupu i solone.

Cena:
Łapsy prażynki – ok. 2,70 zł/ 75 g

www.lapsy.pl
https://www.facebook.com/lapsyPL/

Łapsy to jedna z marek firmy TBM Sp. z o.o., istniejącej na polskim rynku od 1992 r. Spółka zajmuje się produkcją wielu rodzajów przekąsek, wytwarzanych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i dedykowanych do różnych grup docelowych. Firma z największą starannością dba o klientów, poprawiając i udoskonalając produkty oraz zapewniając im wysoką jakość, co jest poparte najwyższymi ocenami audytów systemów bezpieczeństwa żywności.