Marka Marc Anthony z kampanią i lokowaniem w TVN Style

Sirowa Poland w listopadzie promuje kosmetyki do włosów Marc Anthony. W ramach kampanii, dziś w programie Pani Gadżet Extra lokowany będzie krem do włosów podkreślający skręt z serii Marc Anthony Strictly Curls. Media w kampanii zakupiła agencja mediowa Havas Media.

Kolekcja Strictly Curls to seria produktów sygnowanych marką Marc Anthony, dzięki której włosy kręcone tworzą bujną grzywę loków i zupełnie się nie puszą. Kampania promująca kosmetyki trwa od 9 listopada do końca miesiąca, a w jej ramach realizowane są emisje stałe na portalach, działania programmatic, sem i seo oraz social media. Zaplanowane działania obejmują również lokowanie produktu w dzisiejszym odcinku Pani Gadżet Extra w TVN Style. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Havas Media.

Link do produktu:

 https://www.hebe.pl/marc-anthony-krem-do-wlosow-podkreslajacy-skret-177-ml-000000000000226051.html

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne podmioty – Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Socialyse (social media i content marketing). W ramach grupy działa także dział badań i strategii Havas Intelligence. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.