Nadchodzi dzień dobrej energii − Międzynarodowy Dzień Elektryka!

Prąd towarzyszy nam na każdym kroku − kiedy parzymy poranną kawę, podczas podróży do pracy, słuchania muzyki w domowym zaciszu czy oglądania filmu w wielkim multipleksie. Życie bez niego zdaje się być niewyobrażalne! Dlatego w najbliższych dniach pomyślmy cieplej o tych, którzy nieustannie dbają o dostarczanie go do naszego życia i czuwają, by nigdy go nie zabrakło – 10 czerwca świętujemy Międzynarodowy Dzień Elektryka!


Wyzwania stawiane przez rzeczywistość dwudziestego pierwszego wieku są niezwykle wymagające – aby odpowiadać na większość z nich potrzebujemy nieskończonych ilości prądu. Antoine de Saint-Exupéry napisał kiedyś, że „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. O ile jesteśmy niemal pewni, że nie miał wówczas na myśli energii elektrycznej, o tyle trzeba przyznać, że i tu stwierdzenie to jest bardzo prawdziwe. Równie prawdziwe, jak w przypadku elektryków – wszak tego, z czym pracują na co dzień nie widać gołym okiem, a jednak dzięki nim jest ciepło, jasno i komfortowo!

Z okazji ich święta, Wiha pragnie życzyć wszystkim elektrykom:

Odpowiedzialnych i świadomych pracodawców – wszak to od nich zależy organizacja i higiena pracy. Życzymy, abyście mogli im zawierzyć zarówno swoje zdrowie, jak i karierę oraz aby dbali o Was i o Wasze bezpieczeństwo podczas spełniania codziennych obowiązków.

Braku rutyny i pośpiechu – dwóch największych wrogów pracy z prądem. Byście zawsze wybierali rozwiązanie problemu świadomie, a nie odruchowo. Niech doświadczenie, uważność i umiejętność przewidywania nie opuszczają Was na krok.

Bezpiecznych i niezawodnych narzędzi, którym będziecie mogli zaufać podczas realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych zadań. Wiemy najlepiej, jak istotne są wygoda, ergonomia i bezpieczeństwo – oby Wasze narzędzia były niezawodnym, pewnym i sprawdzonym przedłużeniem Waszych rąk.

Na koniec zaś zostawiamy życzenie najważniejsze – byście w swojej pracy zawsze byli bezpieczni – każdego dnia pracujecie wszak pod ogromnym napięciem – dosłownie i w przenośni.

Samej dobrej energii, satysfakcji z wykonywanej pracy i wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Elektryka!

 

Zespół Wiha Polska

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm