Najlepsi Partnerzy Biznesowi Awilux nagrodzeni

Hotel Sułkowski w Boszkowie zamienił się w miejsce rozmów i analiz dotyczących branży stolarki otworowej w Polsce. Firma Awilux podsumowała rok 2019, zaprezentowała plany na przyszłość, a także wyróżniła najlepszych klientów.

Fot. Awilux

Polski rynek jest duży i coraz bogatszy. Odczuć to mogliśmy szczególnie w ostatnich latach, kiedy rokrocznie powiększaliśmy nasze obroty. Polacy kupują świadomiej i odważniej decydują się na ekskluzywne przeszklenia. Dobre wyniki sprzedażowe firmy Awilux to wynik wysokiej jakości oferowanych przez nas rozwiązań, rzetelnych Partnerów Biznesowych oraz rosnących wymagań inwestorów – mówił Marek Sprengel, Prezes Zarządu Awilux.

Fot. Awilux

Firma Awilux postanowiła w tym roku wyróżnić Partnerów Biznesowych zarówno z Polski, jak i z zagranicy, którzy wykazali się wyjątkowymi osiągnięciami finansowymi w minionych miesiącach. Podczas gali TOP 40 wyróżniono firmy w trzech kategoriach: Największa Sprzedaż 2019, Największa Dynamika Sprzedaży 2019 oraz Deweloper Premium 2019.

Laureatem w kategorii największa sprzedaż na polskim rynku została firma BAU-MAN, Centrum Okien i Drzwi z Oleśnicy. Firma BAU-MAN swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkich setkom zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają ich rozwiązania innym inwestorom. Statuetkę odebrał Mariusz Sobiela.

– Słysząc o otrzymaniu nagrody od firmy Awilux byłem miło zaskoczony, kompletnie nie spodziewając się takiego wyróżnienia. Choć oczywiście takie statuetki są bardzo miłe, jednak to nie chęć ich zdobywania motywuje mnie w codziennej działalności, lecz profesjonalne i zawodowe podejście do klientów oraz partnerów biznesowych – komentuje Mariusz Sobiela z firmy BAU-MAN Centrum Okien i Drzwi.

W kategorii Największa Dynamika Sprzedaży 2019, statuetkę otrzymała firma Finestre Sp. z o.o. Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku stolarki okiennej. Finestre w głównej mierze obsługuje inwestorów prywatnych, którzy przywiązują dużą wagę do wyboru stolarki.

Tytuł Deweloper Premium 2019 zdobyła firma PBO Nowak, która działa na rynku od 1997 roku. Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie budynków dla przemysłu, adaptacji i modernizacji pomieszczeń, a także w pracach konserwatorskich. Od kilku lat PBO Nowak prowadzi również działalność deweloperską na terenie Wielkopolski.

Polscy laureaci wybierani byli spośród największych dystrybutorów rozwiązań firmy Awilux, którzy spełniają wysoko postawione kryterium obrotowe. Wyróżnienia za największą sprzedaż przyznawane były także firmom funkcjonującym na rynku niemieckim, luksemburskim i belgijskim.

Awilux Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem Awilux Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.: dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Awilux Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu Awilux dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

KontaktPolub nas na Facebooku