Nowe mapy – jeszcze lepsza jakość! Urządzenia ABAX widoczne na domyślnych mapach HERE

Z przyjemnością ogłaszamy, że podpisanie umowy z nowym dostawcą domyślnych map spowoduje, że doświadczenia z urządzeniami lokalizacyjnymi ABAX będą jeszcze lepsze! ABAX skorzysta z geokodowania, map, ograniczeń prędkości, wyznaczania i dopasowywania tras we wszystkich usługach SaaS firmy HERE Technologies.

Nowe mapy – co nowego?

Wszyscy nowi klienci ABAX zobaczą swoje zasoby, narzędzia, pojazdy i maszyny na mapie jako domyślne i jest to początek wspaniałego partnerstwa dla przyszłego rozwoju dla wszystkich – i zaangażowanych w tę współpracę, i korzystających z niej Klientów.

“Eco-system nowego partnera otwiera cały zestaw potencjalnych nowych usług, które wzmocni pozycję i pozwoli na dalszy rozwój” – mówi Paul Walsh CTO w ABAX.

Paul Walsh,CTO ABAX: HERE Technologies włączy się w obsługę ABAX – drugiej co do wielkości firmy telematycznej i jednej z największych firm IoT w Europie. Wspólnie pomogą teraz wszystkim, którzy chcą lepiej zarządzać flotą dzięki dokładnemu trzem jakże prostym – choć zasadniczym – czynnościom:

▲ określeniu pozycji wszystkich zasobów,

▲ kontroli sposobu prowadzenia pojazdów,

▲ kontroli terminów przeglądów.

Tym samym zrealizują się dwa przeciwstawne z pozoru cele: redukcję kosztów i zwiększenie zadowolenia klientów.

Doskonały partner – HERE Technologies 

HERE to platforma danych i technologii lokalizacyjnych, która umożliwia ludziom, firmom i miastom rozwój poprzez wykorzystanie możliwości lokalizacji. Dzięki otwartej platformie klienci osiągają lepsze wyniki – od pomocy miastu w zarządzaniu infrastrukturą lub przedsiębiorstwu w optymalizacji jego zasobów po bezpieczne prowadzenie kierowców do celu.

“Cieszymy się również, że możemy wesprzeć ABAX w ekspansji w branży ubezpieczeniowej, dostarczając wszystkie niezbędne dane do tworzenia map wyników zachowania kierowcy” – Dieter Lange, Head of Partner Organisation EMEAR at HERE Technologies.

Dowiedz się więcej o HERE lub ABAX, odwiedź stronę: www.here.com, http://360.here.com and ABAX.com/pl