Nowość! Kabanosy z ziarnami słonecznika i dyni ZM Pekpol – pyszna przekąska bez fosforanów dodanych

Dla wszystkich miłośników wędlin marka ZM Pekpol przygotowała pyszne kabanosy z całymi ziarnami słonecznika i dyni. Ta smakowita przekąska sprawdzi się o każdej porze dnia – zaspokoi nagły głód i doda energii. Kabanosy zostały przygotowane z najwyższej jakości mięsa wieprzowego i drobiowego: 100 g produktu powstało ze 151,7 g mięsa. Produkt nie zawiera fosforanów dodanych.


Kabanosy zostały zamknięte w niewielkim, poręcznym opakowaniu z opcją „łatwego otwierania”, dlatego świetnie sprawdzą się w podróży. Wysoka zawartość białka sprawia, że są sycącą przekąską w szkole, pracy oraz podczas aktywnych wycieczek. A dzięki procesowi wędzenia i suszenia nie wymagają przechowywania w lodówce – można je trzymać w temperaturze nawet 24°C. Dzięki zawartości całych ziaren słonecznika i dyni kabanosy ZM Pekpol mają oryginalny, charakterystyczny smak, który na pewno pozytywnie zaskoczy fanów suszonych wędlin.
Temp. przechowywania: od 2°C do 24°C
Cena: ok. 4,99 – 6,99 zł/105 g
Waga: 105 g

O firmie:
ZM „Pekpol Ostrołęka” to producent wysokiej jakości wyrobów mięsnych, będący na polskim rynku 45 lat. ZM „Pekpol Ostrołęka” prowadzą aktywność zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Firma eksportuje swoje produkty do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Szwecja, Litwa, Łotwa, Estonia i innych. Gama wyrobów jest bardzo szeroka: wędzonki, kiełbasy cienkie i grube, kabanosy, parówki, wędliny podrobowe, wyroby blokowe oraz wyroby bezmięsne. Znaną i cenioną marką przez konsumentów są Kurpiowskie Specjały, Paryżanki czy linia produktów warzywnych – Dziarskie Jarskie. ZM „Pekpol Ostrołęka” wciąż rozszerza ofertę, dostosowując ją do potrzeb rynku, unowocześnia linie produkcyjne, wprowadzając nowe technologie i produkty zaspokajające potrzeby konsumentów.
Więcej na: www.pekpol.pl

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm