Nowość w Pizza Hut – Twój Box, czyli pizza i 2 dodatki

Od tego tygodnia wielbiciele pizzy w Polsce mogą skorzystać ze specjalnej oferty Pizza Hut, „Twój Box”, w ramach której zamówią swoją ulubioną pizzę wraz z dwoma dodatkami, już od 24,99 zł. Twój Box to zestaw idealny dla jednej osoby, którym nareszcie nie trzeba się z nikim dzielić! Oferta jest dostępna we wszystkich restauracjach na wynos i w dostawie.

Czy istnieje idealny scenariusz na wieczór z pizzą? Wiele osób powie, że tak! Siedząc wspólnie ze znajomymi, przychodzi taki moment, kiedy ktoś proponuje zamówienie pizzy. Wybór składników to niekiedy wyzwanie, a kiedy już przyjeżdża, zerkamy na upatrzony kawałek z nadzieją, że nikt nie zgarnie nam go sprzed nosa. Jedną z możliwości jest wówczas zamówienie ulubionej pizzy tylko dla siebie lub skorzystanie z nowej, unikalnej oferty Pizza Hut, w ramach której klienci restauracji otrzymają zestaw składający się z ich ulubionej pizzy i dwóch dodatków spośród trzech opcji do wyboru: aromatycznych skrzydełek z kurczaka, rolsów z szynką zapieczonych w grillowanej tortilli z mozzarellą czy chrupiącego pieczywa czosnkowego. Na klientów będzie czekać o wiele więcej – dzięki licznym przystawkom i dodatkom znajdującym się w ofercie Pizza Hut, będą oni mogli rozszerzyć swój zestaw także o dodatkowe produkty, jak chociażby znany i lubiany ser w brzegach, extra sos czy napój Pepsi, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość skomponować swój posiłek na własnych zasadach. Nowa oferta marki to również doskonały pomysł dla tych, którzy nie mają czasu czy ochoty na gotowanie. Pizza Hut oferuje odbiór zamówienia na wynos w 10 min lub wygodną, bezkontaktową dostawę w 30 minut, dzięki czemu posiłek dociera pod drzwi pachnący i gorący!

Pomysł na Twój Box przyszedł do nas sam, jako odpowiedź na nową rzeczywistość, w której coraz więcej osób poszukuje okazji, żeby mieć pizzę tylko dla siebie i zjeść ją przed ulubionym serialem czy w przerwie od pracy. Tutaj dostajesz swój własny Box, skomponowany w 100% z twoich ulubionych składników i z nikim nie musisz się nim dzielić. Masz do dyspozycji aż 90 kombinacji, dzięki czemu przy komponowaniu zestawu idealnego nic cię nie ogranicza – dobierasz wszystko to, na co w danej chwili masz ochotę – mówi Katarzyna Pawlikowska, Marketing Specialist w Pizza Hut Polska.

Solo czy w pakiecie?

Choć Twój Box to idealna oferta dla jednej osoby, nie zawsze przecież trzeba mieć ochotę na jedzenie w pojedynkę. Z myślą o tych, którzy lubią spędzać czas w większym gronie, Pizza Hut przygotowała dodatkową super promocję, czyli zestaw składający się z trzech Boxów, przy wyborze którego można oszczędzić aż 15 zł. W ten sposób nikt nie będzie musiał podjadać sobie z talerza (tfu: z kartonu) czy sprzeczać, kto zamawiał Hawajską, a kto Pepperoni.

Informacja o Pizza Hut

Pizza Hut obecna jest na świecie od ponad 60 lat. Pierwsza restauracja w Polsce została otwarta w roku 1992 na wrocławskim Rynku. Obecnie na terenie naszego kraju działa ponad 150 restauracji które zapewniają wspaniałe posiłki także na wynos oraz w dostawie do domu, tak aby Klienci mieli szansę cieszyć się smakiem pizzy, gdziekolwiek się znajdują. W ofercie Pizza Hut znajdziemy kultowe już puszyste ciasto PAN, lekkie i chrupiące ciasto w Stylu San Francisco oraz dla prawdziwych miłośników sera ciasto z serem w brzegach. Pizza Hut to nie tylko pizza, to też makarony, desery oraz dobrze wszystkim znany bar sałatkowy wypełniony sezonowymi i świeżymi warzywami.

Czy wiesz, że?

Pizza była pierwszym daniem zamówionym on-line. I to prosto z pieca Pizzy Hut!

Pizza Hut na stałe wpisała się do popkultury. M.in. wieloletnią współpracą z Wojowniczymi Żółwiami Ninja czy pojawiając się w filmie „Powrót do Przeszłości 2”

Pizza Hut jest tak dobra, że była już wszędzie – w Białym Domu, na stacji kosmicznej, a nawet na Kilimandżaro

Przygoda Pizzy Hut w Polsce zaczęła się od restauracji na wrocławskim Rynku

Kultowe ciasto PAN ma już prawie 40 lat

Pyszny, ciągnący ser w brzegach gości w menu od prawie 15 lat!

Informacja o AmRest

AmRest Holdings SE jest jedną z wiodących publicznie notowanych spółek restauracyjnych w Europie. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem sieci La Tagliatella, Bacoa, Sushi Shop, Blue Frog oraz KABB. Obecnie Spółka zarządza liczbą ponad 2100 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 25 krajach: Polsce, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Rosji, Hiszpanii, Francji, Belgii, Portugalii, Niemczech, Austrii, Luksemburgu, Szwajcarii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Armenii, Azerbejdżanie oraz Chinach. Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie
www.amrest.eu.