Oczekuj na Gwiazdkę w uroczych swetrach świątecznych od Lidl Polska

Swetry ze świątecznymi motywami stały się już w zasadzie nieodłącznym elementem grudniowych stylizacji. Najlepiej, aby były zabawne, wygodne oraz kolorowe –renifery i Mikołaje obowiązkowe! W tym roku w specjalnej ofercie Lidl Polska – dostępnej od czwartku, 16 grudnia – znajdziemy urzekającą, świąteczną odzież dla całej rodziny w cenach zaczynających się od 12,99 zł.

Grudzień to czas świętowania, aromatycznych potraw i prezentów. Od początku miesiąca wszystkim udziela się atmosfera oczekiwania i radości, w naszych domach staje choinka, a kolorowe lampki i ozdoby uzupełniają wystrój każdego pomieszczenia. Ten wyjątkowy czas to też okazja do tego, aby zaopatrzyć się w jedyny w swoim rodzaju, kolorowy, bajkowy świąteczny sweter. Ubrania z takimi motywami to również doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent. Świąteczną ofertę odzieżową proponuje Lidl Polska, który oferuje swetry damskie i męskie w niskiej cenie 34,99 zł/ 1 szt. – w sklepach pojawią się od czwartku, 16 grudnia. W Lidlu znajdziemy również męską koszulę ze świątecznym wzorem, wprost idealną na nadchodzące spotkania w gronie najbliższych.

Sweter świąteczny
34,99 zł/ 1 sztuka

W ofercie marki znalazły się również świecące w ciemności bluzki dla dzieci (12,99 zł/ 1 szt.) w wielu wzorach i kolorach. Z kolei od soboty, 18 grudnia, dostępne będą także męskie bokserki świąteczne (21,98 zł/ 2 szt./ zestaw) oraz skarpety świąteczne męskie (9,98 zł/ 2 szt./ zestaw) i damskie (19,95 zł/ zestaw / 5 szt.).

 

Bokserki męskie
21,98 zł/ 2 szt./ zestaw 

Skarpety męskie
 9,98 zł/ 2 szt./ zestaw

Skarpety damskie
19,95 zł/ 5 szt./ zestaw

Bluzka dziecięca
12,99 zł/ 1 szt.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach funkcjonuje około 11.550 sklepów Lidl, a w Polsce około 760.  

Kontakt:

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

Translate »