Odkryj Polskę na nowo z Radisson Hotel Group i wygraj 
14 weekendowych pobytów w hotelach sieci!

Po okresie blokady i ograniczeń w poruszaniu się, polskie plaże, góry i tętniące życiem miasta czekają na turystów. Krajową turystykę wspiera Radisson Hotel Group i zachęca do podróżowania w swojej nowej kampanii.  W letniej ofercie sieci znajduje się konkurs, w którym można wygrać 14 weekendowych pobytów w obiektach Grupy Radisson w całej Polsce*.

Polskie lato – gorące i słoneczne – to idealny czas na podróżowanie po kraju. Wypoczynek na łonie natury, kąpiele w morzu, wędrówki po górach, weekendowy wypad do innego miasta – to wszystko jest w zasięgu naszej ręki. Wycieczki po Polsce wspiera Radisson Hotel Group, w ramach kampanii “Odkryj Polskę” i podziwiaj zapierające dech w piersiach piękno swojej ojczyzny”. W tym roku entuzjaści turystyki i miłośnicy city breaków mogą wziąć udział w atrakcyjnym konkursie.

Wystarczy zrobić jedno, niepowtarzalne zdjęcie z wakacyjnej podróży po Polsce i zamieścić je do 31 sierpnia na Facebooku lub Instagramie z hashtagami #polskazeradisson i #polskazparkinn. Nagrodą główną jest 14 WEEKENDOWYCH POBYTÓW do zrealizowania w każdym z hoteli Grupy Hotelowej Radisson w Polsce – wszystko dla jednego zwycięzcy. Wraz z osobą towarzyszącą zostanie on zaproszony do korzystania z usług obiektów sieci w Polsce. Dodatkowo, każdy  z hoteli przyzna również indywidualne vouchery w postaci jednego pobytu weekendowego dla dwóch osób.

Z nagrody będzie można korzystać do końca 2023 roku, a o jej atrakcyjności decyduje nie tylko liczba dostępnych hoteli, ale także ich standard, jakość usług i lokalizacja. Wszystkie obiekty Radisson Hotel Group w Polsce zlokalizowane są w centrach miast, w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach. W Gdańsku duże wrażenie robi Radisson Hotel & Suites położony nad brzegiem Motławy, z widokiem na port i zabytkowe kamienice, a także Radisson Blu przy słynnym Długim Targu – w pobliżu Zielonej Bramy i Fontanny Neptuna. Pobliski Sopot zaprasza do hotel przy plaży. W Szczecinie możemy liczyć na chwilę relaksu w obiekcie położonym w słynnym kompleksie Pazim, z hotelu we Wrocławiu łatwo dotrzeć do Afrykarium i imponującego ZOO. Miłośnikom gór natomiast zapierające dech w piersiach widoki na szlakach znajdujących się w niewielkiej odległości od hotelu Radisson Blu & Residences w Zakopanem oraz hotelu Radisson w Szklarskiej Porębie. Szczególnie wymagający klienci docenią wyjątkowy i ekskluzywny hotel Radisson Collection w centrum Warszawy z widokiem na stolicę. Do polskiej rodziny Radisson Hotels Group dołączy wkrótce Radisson Resort w Kołobrzegu – mieście słynącym z szerokich plaż i imponujących zabytków średniowiecznej architektury.

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć na Facebooku https://bit.ly/3v2WYxq

*Od początku pandemii wszystkie obiekty Radisson działają w oparciu o zalecenia  krajowych i światowych władz sanitarnych i starannie wdrażają wszystkie procedury bezpieczeństwa.

O KOLEKCJI RADISSON

Radisson Collection™ to grupa wyjątkowych hoteli w kategorii premium lifestyle, położonych w unikalnych miejscach na świecie. Każdy hotel oddaje charakter miasta, w którym się znajduje. Poprzez nowoczesny design i dostęp do unikalnych doświadczeń (restauracje, fitness, kompleksowe usługi wellness), zapewnia najlepszą przestrzeń dla współczesnego życia. Hotele Radisson Collection projektowane są z myślą o potrzebach gości i lokalnych mieszkańców. Na panującą w nich atmosferę   wpływają   zarówno   goście,   jak   i   pracownicy.   Zlokalizowane    w   prestiżowych   dzielnicach,    w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Goście i partnerzy biznesowi mogą wzbogacić swoje doświadczenia uczestnicząc w międzynarodowym programie lojalnościowym Radisson Rewards™, oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody.

Radisson Collection jest częścią Radisson™ Hotel Group, do której należą również Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson i prizeotel.

Rezerwacje i więcej informacji: www.radissoncollection.com 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radissoncollection/ 

Instagram: https://www.instagram.com/radissoncollection/ 

Facebook: https://www.facebook.com/radissoncollection

O GRUPIE HOTELOWEJ RADISSON

Radisson Hotel Group ™ jest jedną z największych grup hotelowych na świecie, posiadającą osiem rozpoznawalnych marek hotelowych, ponad 1400 hoteli w różnych częściach świata, zarówno działających, jak i będących w przygotowaniu. W skład portfolio Radisson Hotel Group wchodzą: Radisson Collection ™, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson oraz prizeotel.

Radisson Rewards ™ to międzynarodowy program lojalnościowy, który zapewnia unikalne, dostosowane do potrzeb rozwiązania, aby goście mogli cieszyć się wyjątkowymi chwilami. Radisson Rewards oferuje gościom, organizatorom spotkań, biurom podróży i partnerom biznesowym korzyści w zamian za ich lojalność.

Radisson Meetings koncentruje się przede wszystkim na ludziach i traktuje każde spotkanie czy wydarzenie jako coś więcej niż tylko datę w kalendarzu. Radisson Meetings opiera się na trzech kluczowych celach: Personal Approach, Professionalism oraz Unforgettable moments, które tworzymy poprzez spersonalizowane usługi i zapewnienie gościom udanych i niepowtarzalnych doświadczeń.

Na całym świecie ponad 95 000 osób pracuje dla Radisson Hotel Group i jej hoteli.

Więcej informacji na stronie: www.radissonhospitalityab.com/media/news-releases www.radissonhotelgroup.com/media