Odwiedź Tajemniczy Ogród – nowy hotel ibis Styles Kraków Santorini już otwarty!

63 nowoczesne klimatyzowane pokoje, restauracja Winestone, sala konferencyjna, a także wnętrza inspirowane kwiatami – to i wiele więcej czeka na gości nowo otwartego hotelu ibis Styles Kraków Santorini. Obiekt mieści się przy Alei Róż w Krakowie, dlatego jego motywem przewodnim stał się Tajemniczy Ogród.

Tajemniczy i romantyczny

Nowo otwarty hotel zlokalizowany jest w pobliżu jednej z głównych arterii Krakowa – Alei Róż. Posłużyła ona za inspirację do wyboru motywu przewodniego dla obiektu, którym są róże i nawiązania do powieści “Tajemniczy Ogród” autorstwa Frances Hodgson Burnett. Goście w hotelowych wnętrzach znajdą oryginalne motywy stworzone z połączenia elementów o charakterze roślinnym i nowoczesnych geometrycznych kształtów. Tajemniczości dodają turkusowe odcienie wnętrz i motywy nawiązujące bezpośrednio do wspomnianej powieści, takie jak klucze, klatki z ptakami czy drzwi zamknięte na ozdobne kłódki. Dzięki nim każdy pobyt w hotelu, pełen magicznej i zarazem romantycznej atmosfery zapadnie gościom w pamięci. Atrakcyjne sąsiedztwo parku i Zalewu Nowohuckiego sprzyja pieszym wycieczkom i relaksującym spacerom.

Miejsce doskonałe na relaks

Hotel ibis Styles Kraków Santorini oferuje gościom 63 nowoczesnych i klimatyzowanych pokoi z możliwością dostawki, w których znajdą 43-calowe telewizory i dostęp do bezprzewodowego Internetu. Do ich dyspozycji są także łóżka Sweet Bed by ibis Styles, które zapewniają błogi sen i regenerację sił. W pokojach znajdują się elementy zaczerpnięte z wnętrza Tajemniczego Ogrodu, które przeniosą każdego, bez względu na wiek, do świata nieograniczonej wyobraźni. W ofercie hotelu jest także menu restauracji Winestone inspirowane daniami kuchni regionalnej i międzynarodowej. Dodatkowe wrażenia zapewnią potrawy serwowane na les planches – kamiennych deskach z kieliszkiem wina.

Każdy z hoteli ibis Styles jest unikalnym wnętrzem, zapewniającym gościom niezapomniane wrażenia z pobytu. Nie inaczej jest w tym przypadku. Inspiracji dostarczyła nam znajdująca się niedaleko Aleja Róż i Zalew Nowohucki. Mamy nadzieję, że motywy rodem z “Tajemniczego Ogrodu” pozwolą każdemu na błogi relaks w trakcie podróży.

Marcin Szymański, Accor Midscale & Economy Segment Manager Eastern Europe

Hotel położony przy ul. Bulwarowej 35a znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – 3 km od zjazdu z autostrady A4, a od centrum Krakowa oddalony jest tylko o 8 km. Z kolei od lotniska Kraków Balice – 21 km.

O ibis Styles
ibis Styles to dynamicznie rozwijająca się ekonomiczna klasa obiektów grupy Accor, która oferuje doświadczenie z pobytu bazujące na kreatywności i zabawnym designie. Kreatywność oraz dobry nastrój cechują komfortowe oraz designerskie hotele, z których każdy ma swój wyjątkowy styl. Są zlokalizowane w sercu miast lub w pobliżu biznesowych dzielnic, a każdy hotel oferuje współczesne, kreatywne i radosne doświadczenia z pobytu. Marka wdrożyła specjalne udogodnienia dla dzieci oraz rodzin, co sprawiło, że hotele stały się miejscami wypełnionymi zabawą i komfortowymi dla rodziców. W czerwcu 2018 roku, światowe portfolio marki liczyło ponad 470 hoteli oraz 48 000 pokoi w 48 krajach.

O grupie Accor
Accor to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4800 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencji na całym świecie.