Otwarcie nowego skrzydła w hotelu Hilton Garden Inn Airport w Krakowie

W  dniu 6 września, w samo południe w Hotelu Hilton Garden Inn Krakow Airport miało miejsce uroczyste otwarcie nowej części hotelu. Przybywających gości wydarzenia witali Prezes Zarządu Kraków Airport Hotel sp. z o.o Grzegorz Gogola oraz Dyrektor Generalny Kaja Wachowska w towarzystwie Kierownika ds. Inwestycji i Rozwoju Doroty Wydymus.

Event uświetniony został pokazem filmowym z efektami specjalnymi, a do nowego skrzydła hotelu goście dostali się po symbolicznym zburzeniu ściany z cegiełek. Uczestnicy eventu zwiedzali nowe pokoje i przyglądali się nowoczesnym elementom wykończenia obiektu. Nie obyło się bez przemówienia, gratulacji oraz uroczystego toastu. Nowe pokoje i apartamenty urządzone są zgodnie ze światowym standardem marki. Każde z 23 pokoi jest idealnie wyciszone i dodatkowo wyposażone w wygodne łóżko Suite Dreams by Serta® oraz biurko z ergonomicznym krzesłem,  aby zapewnić gościom pełny komfort wypoczynku. Fani lotnictwa z pewnością ucieszą się z pokoi z widokiem na port lotniczy, skąd widać lądujące samoloty.

otwarcie nowego skrzydła w hotelu Hilton Garden Inn Airport w Krakowie

Jednym  z wielu udogodnień mieszczącego się kilka metrów od terminalu lotniska hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport jest komfortowa i zachęcająca do wypoczynku strefa publiczna oraz 10 sal konferencyjnych. W całym obiekcie zapewniony jest bezpłatny dostęp do Internetu. Wyposażenie hotelowych pomieszczeń jest starannie dobrane i zapewnia wygodę zarówno gościom podróżującym w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych.  Szczególnym atutem hotelu jest  znana z przewodnika Gault & Millau Restauracja L’atmosphere.

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm