OXYGEN – szczeciński biurowiec należący do EPP otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie EXCELLENT

Certyfikat BREEAM In-Use dla należącego do EPP biurowca OXYGEN stanowi potwierdzenie przestrzegania rygorystycznych zasad gospodarki cyrkularnej i ograniczanie wpływu na zmiany klimatu. Dokument poświadcza zachowanie najwyższych standardów ekologicznych i przyjazność ekologiczną budynku, zarówno na poziomie użytkowym, jak i w aspekcie zarządzania obiektem.

Certyfikat BREEAM dla naszego szczecińskiego biurowca to potwierdzenie działań, których celem jest stała poprawa jakości obiektu i efektywności zarządzania nieruchomością. To niezwykle ważny element realizowanej przez EPP strategii ESG, który przekłada się bezpośrednio na najważniejsze wskaźniki biznesowe. EXCELLENT – bardzo wysoki poziom przyznanego certyfikatu – świadczy o świetnej pracy całego zespołu zaangażowanego na co dzień we wprowadzanie i utrzymywanie właściwych standardów we wszystkich aspektach funkcjonowania nieruchomości. Przyznany nam certyfikat z pewnością będzie stanowił motywację do podejmowania dalszych wysiłków na rzecz zwiększania przyjazności środowiskowej należących do EPP biurowców – powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

OXYGEN to zlokalizowany w Szczecinie, przy skrzyżowaniu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego, nowoczesny, dziewięciokondygnacyjny biurowiec o powierzchni ok. 17 tys. metrów kwadratowych (powierzchnia przeznaczona na biuro to prawie 13 tys. m.kw.). Budynek wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych – wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, system bezpieczeństwa, monitorowania i kontroli dostępu. Najwyższą jakość zastosowanych rozwiązań potwierdzają firmy z sektora IT wynajmujące powierzchnie biurowe w OXYGENIE. 

www.oxygenoffice.com.pl 

 

EPP to wiodąca firma na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Kompleksy biurowe należące do EPP są zlokalizowane w Warszawie (Park Rozwoju), Szczecinie (Oxygen) i Kielcach (Astra Park). Firma w ramach joint venture z Henderson Park jest również współwłaścicielem i zarządza projektami biurowymi zlokalizowanymi w Poznaniu (Malta Office Park), Krakowie (O3 Business Campus) i Łodzi (Symetris Business Park). Wśród najemców kompleksów biurowych EPP znajdują się największe polskie i międzynarodowe firmy. EPP jest także największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Spółka notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) w Republice Południowej Afryki i Luksemburgu (LuxSE Euro MTF).

www.epp-poland.com

Translate »