Poczuj satysfakcję w pracy! – nowa kampania marki Fellowes

Znany producent urządzeń biurowych stawia na kompleksową kampanię reklamową. Głównym jej punktem jest zwiększenie świadomości w zakresie dbania o komfort pracy w biurze oraz w domu. Za strategię oraz obsługę kampanii odpowiada dom mediowy Media Choice.

Nowa komunikacja Fellowes opiera się na pozytywnym przesłaniu oraz promocji rozwiązań ułatwiających organizację miejsca pracy. Marka zachęca do dbania o zdrowie i kondycję swojego ciała podczas długotrwałej pracy przy komputerze.

Wygoda na wyciągnięcie ręki

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom w zakresie ergonomii, możemy np. uniknąć częstych dolegliwości oraz wygodnie zaaranżować biurko z niezbędnymi akcesoriami. Z kolei dedykowane produkty pozwolą nam szybciej, sprawniej i bezpieczniej wykonywać codzienne czynności, szczególnie w warunkach home office. Za realizację kampanii w kanałach social media (Facebook i Instagram) odpowiada zespół, którego prace koordynują: Maciej Raszke, SEM & Paid Social Specialist oraz Dominika Sitarz, New Business Specialist w Media Choice. Wszystkie kreacje graficzne przygotowała agencja Fox.

Współpraca z liderem rynku 

Fellowes to międzynarodowy brand oferujący specjalistyczne urządzenia biurowe w kilku kategoriach. Są to m.in. innowacyjne niszczarki, laminatory, bindownice, trymery i gilotyny, oczyszczacze powietrza, a także wszelkiego rodzaju akcesoria biurowe służące do archiwizacji dokumentów. Marka specjalizuje się też w dedykowanych rozwiązaniach z zakresu ergonomii stanowiska komputerowego, takich jak biurka z regulowaną wysokością, podstawy pod laptop czy monitor, podkładki pod mysz i przed klawiaturę, podnóżki czy podpórki pod plecy. – Podczas pracy dla marki Fellowes nasz zespół ponownie wykazał się kompleksowym podejściem w zakresie strategii mediowej, jak i najwyższym poziomem obsługi. Cieszy nas zaufanie ze strony kolejnej firmy, szczególnie jeśli sami korzystamy z jej produktów na co dzień i możemy potwierdzić ich najwyższą jakość – mówi Łukasz Matyński, Head of Client Services & Partner w Media Choice.

Spot wideo:

O firmie

Media Choice – dom mediowy zajmujący się strategicznym planowaniem, kreacją oraz kompleksową obsługą projektów reklamowych, zarówno online, jak i offline. Zespół doświadczonych specjalistów, który na co dzień realizuje efektywnościowe i wizerunkowe kampanie w zakresie reklamy online. W swoich działaniach wyróżnia się optymalnym łączeniem komunikacji w kanałach digital jak również planowania i zakupu mediów tradycyjnych. Od lat specjalizuje się w kampaniach dla branży gastronomicznej, FMCG, deweloperskiej, ogrodniczej oraz beauty. Firma posiada status Partnera Premium Google oraz Facebook Marketing Partner, świadczące o najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwie prowadzonych działań. W ostatnim roku zdobyła prestiżowe wyróżnienia, m.in. w konkursie Golden Arrow w kategorii digital marketing – SEM. W ogólnopolskim badaniu efektywności domów mediowych magazynu Media & Marketing Polska w ciągu ostatnich trzech lat Media Choice zdobył wysoką punktację w zakresie oceny zadowolenia klientów, plasując się w gronie najlepszych firm. 

Więcej informacji: www.mediachoice.pl 

Translate »